reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ale co dla Was znaczy w nocy? Bo ja mowie o tych miedzy 23 a 5 rano. I jeszcze moj lobuz potrafi zrobic sobie przerwe w spaniu w nocy na zabawe [emoji1] wydawalo mi sie ze dwa karmienia to duzo

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj robaczek budzi sie o 2,4 i 6 czasem je a czasem tuli sie tylko do cyca:) wydaje mi sie ze wazy cos koło 6kg nam tez katar przeszkadza od dwuch dni ale bardziej refluks daje nam popalić:(
 
Inka u nas ostatnie karmienie po kąpieli miedzy 20 a 21 i Bartek idzie spać, pierwsza pobudka zazwyczaj między 23 a1 w nocy... najczęściej karmię go zanim ja się położę i to pierwsze karmienie czyli okolice północy traktuję już jako noc :) a potem zależy najczesciej koło 3 i 5/6 rano, chyba ze to pierwsze było o 23 to jest potem miedzy 1/2 i potem 3./4 i 6/7 potem ja już raczej nie spie bo starsza córka idzie do przedszkola, więc to już dla mnie dzień :)
 
U nas tak samo z tymi karmieniami :-) tez ok 1/3/6 a czasami co godzinę... Rośnie bywa ;-)
Inka my też nadal katar..ile to będzie jeszcze trwało!? Juz mam dość tego noska zapchanego :-( niby lepiej ale idealnie nie jest....



Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Już się bałam że forum umarło.
U nas ze spaniem nastąpił jakiś przełom, w dzień trzy drzemki po 40 minut, ale za to wieczorem od 20 do nawet czasami 8 rano z trzema kamieniami. I co mnie cieszy od tygodnia śpi sam w łóżeczku i po karmieniu zaraz zasypia.
Po karmieniu o 6 biorę go do siebie bo już jest wyspany i robimy sobie pokaż gwiazdek i w tedy jeszcze prędzej czy później zaśnie i ja nie muszę tak wstawać ;-)
Narazić te luksusy trwają tydzień zobaczymy jak to będzie.
 
Śliwka gratulacje! U nas też taki dokładnie przełom nastąpił przed świętami i trwa do teraz czyli już miesiąc :) pobudki ok 1.30, 5, potem najczęściej ok 7 budzi kupa. Moja trochę gorzej sypia w dzień chociaż od poniedziałku ma też 3 drzemki po ok 30 minut :)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie podobnie zasypia już wcześniej niż 23 karmienia nadal w nocy w odstępach 4h-2h-2h nad ranem tez do łóżka biorę i kładę na brzuszku pampers daje radę wiec nie przebieram chyba ze jest kupa Ja codziennie rano i wieczorem smaruje pod noskiem maścią majerankowa i katar nas omija zakupiłam tez aromaktiv ale odpukać ani razu nie użyty
 
Ostatnia edycja:
Do góry