reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
hejka.
zaraz jedziemy do szpitala. chyba sie rozplacze za malym, tak sobie slodko spi.
o dziwo tez dzis w nocy jako tako spalam.
 
ostatnie
1484803384-aaaaaa.jpeg
 
To moj syn odkąd mała sie urodziła to znow stał sie wylewny do niej mowi ciagle " kocham cie siostrzyczko "itd.. a nie był taki wielce wylewny ...i oboje ze starsza córka sie zajmują i cieszą :-)

Mała mi trzymamy kciuki pisz co i jak ....[emoji1360][emoji1360][emoji1360][emoji182][emoji182][emoji182]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mała Mi też mam ostatnie fotki ale już ze szpitala z tym, że ja wieczorem jechałam w przeddzień; ) będzie dobrze. Trzymam Cię wirtualnie za rączkę ;) Cypi wytrzyma bez Ciebie i Ty bez niego też bo będzie nagroda :) rodzeństwo to cudna sprawa. Ja bez mojego brata nie mogłabym żyć. A 6 lat różnicy mamy (no 5.5 roku)

Ola u starszych dzieci to inaczej niż u maluchów, Ty już masz nastolatki :) oni są bardziej ogarnięci, że tak powiem a maleństwa zazdrosne ;p jak Milena? Nie ma już gorączki?

Ja się obudziłam (bynajmniej nie sama xD) przebrałam pampka z nocy. 5 minut kupa. Przebrałam. Daje mleko. Nie chce. Wypił mi 90 ml i pluje. Boże. To po ojcu nie wcisnie nic przed 10 ;D

No i leżę bo nie będę już usypiac bo jedziemy do Wawki. A dostał mały wczoraj motyla z lamaze. Niesamowita zabawka bo się tym zajmie na sto lat. Ale cena powala niestety.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Anka no ja jestem zachwycona normalnie :D maty juz nie kupię bo mam ale inne zabawki jak najbardziej, i właśnie podobno po praniu są tak samo ładne :)

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Powodzenia MałaMi:-) czekamy na Amelke.

Tak sobie myślę ze ja nie pamietam jak to bylo, gdy pojawił sie moj braciszek. Jakaś luka doslownie. Widzialam na filmach ze bylam zazdrosna jak rodzice go kamerowali to ja tez chcialam i marudzilam. A i moj samochodzik mi zniszczyl. Jak mama zmieniala mu pampersasa to powiedziała, zebym mu dala potrzymac, przeciez mi nie zje. A on go wypuścił z rączki i autko wpadlo w kupe. Jakaś toksyczna musiala byc bo cały lakier zszedl :-o
 
Do góry