reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pranie dywanów myjka cisnieniowa " karcherem"

Dołączył(a)
16 Luty 2010
Postów
8
Witam dziewczyny.
Może i to nie jest najlepsze miejsce na takie pytanie ale zapytam.
Jak w temacie napisałam chciałabym się od was dowiedzieć czy można wyprać dywan "karcherem" a dokładnie myjka taka ciśnieniową do mycia samochodu oczywiście ze specjalna szczotka do prania dywanów.. Jeśli któraś z was tak robiła i zdaje to egzamin to napiszcie proszę jak to robicie jakich środków do prania używacie.
Chciałabym tak spróbować wyprać dywan tylko nie wiem czy tak mozna i się trochę boje zeby go za bardzo nie zniszczyć.

pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc
 
reklama
Siostra na święta wypożyczyła w Leroy Merlin myjkę do dywanów. Koszt takiego wypożyczenia to 40 złotych za dobę + 65 złotych płyn i całej rodzinie wyczyścili dywany. Dywany czyste pachnące. Polecam.
 
Ja ostatnio oddałam dywan do czyszczenia własnie Karcherem, z tym, że zleciłam to firmie, dokładnie tej: Link do: Czyszczenie dywanów i wykładzin Kraków, pranie tapicerki Kraków - DywanSzop.pl Prawie dywanów myjką ciśnieniową naprawdę dużo daje. Ta firma działa na terenie Kraków i okolice, jakby coś ;)


Ja ze swojej strony powiem, ze to ciekawa sprawa teraz dużo czasu oszczędzam. Z dywanszop - a przyjeżdżają ja w tym czasie na zakupy, dzieciaki ze szkoły odebrać, a jak wracam mam pachnąco i czysto hehe
 
Tak, klinika dywanów jest we Wrocławiu. Ozonowanie to też fajna opcja- moja znajoma ozonuje bo w domu również ma alergików i mówi, że świetny efekt jest- zero kichania i smarkania :) Ja tam wysyłałam 2 razy dywan Shaggy, który został raz osikany przez kota raz oblany winem (dużo przeżył) ale wyprali go świetnie :)
 
Do góry