reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

na 5 kwietnia mam termin.

24198
 
reklama
Aga to już tak blisko :)

Venicee to prawda, w domu się chce do pracy a w pracy do domu :) Ja teraz siedzę od wtorku w domu i dostaję powoli do głowy, tzn. chodzę taka posępna jakaś, zniechęcona, nic mi się nie chce i na nic nie mam ochoty. Jednak do ludzi trzeba iść. No ale potem mnie w tej pracy wkurzają i takie koło macieja.
 
Hej [emoji6]
Taka j.,nie przejmuj się.. moja dyr robi tak samo.. chodzi chora do pracy i na wszystkich narzeka jak tylko ktoś przyniesie l4 eh.. ona tylko praca żyje..
Aga, termin masz extra[emoji6] i jeszcze tylko troszeczkę i bedziesz spacerować z wózkiem [emoji7]
Venicee, No tak bo u was w Krakowie z tym smogiem to masakra.. a w domu pewnie zwariować można co? [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Basia ja wariuje bo Tymek nie może wychodzic i do nas też za bardzo nikt nie może przychodzić , ale trzeba wytrwać. Teściowa za tydzień przyjedzie na 3 dni bo mam załatwienia więc zawsze to będzie jakaś rozrywka [emoji6]
Termin bardzo mi się podoba na wiosnę hehe ciekawe czy Ania też będzie dłużej siedzieć jak Tymcio w brzuchu. Jego urodziłam 11 dni po , teraz mam nadzieję że będzie szybciej.
Była któraś z was w Karwi na urlopie?


24198
 
Basia tylko, żeby to mądre było. Swoją chorobę też przechodziłam w pracy mimo, że już stan podgorączkowy miałam no ale dziecka nie mogę chorego puszczać bo mi w przedszkolu już zwracały uwagę a samego w domu też nie zostawię.

Aga w Karwi nie byłam, w ogóle mało po Polsce jeżdżę, praktycznie wcale, w zeszłym roku po raz pierwszy od 2000 roku. Wybieracie się? Wiosna super bo będziesz mogła bez problemu z wózkiem chodzić, ani mrozów ani (chyba) śniegu.
 
hej
No Aga można kota chycić w domu...ja już mam takiego doła że hej...więzienie ;/
Fajnie z tym terminem ,święta możecie już w 4 być czego życzę ! i myśl nad szpitalem ,coś się tam ciebie poleci :d i będzie git.
Marysi zęby idą ..ma już 2 na dole ...u góry dziąsła spuchnięte ...a ja jak zombie chodze ....
TakaJ jak tam ? dobrze już ?
Basia smog momentami okropne..ja tego nie lekceważe,bo naprawde to szkodzi .
 
Venicee to tak hurtem te zęby Wam wychodzą ale może lepiej rzadziej to przechodzić. Jakub dzisiaj poszedł do przedszkola ale smarka dalej więc nie wiem jak to będzie. Starszy ma ferie i się cieszy :)
 
Taka j ja też mało co po Polsce podróżuje i mam taką prace że jak jest sezon wakacyjny u mnie ciężko z urlopem więc korzystamy nie nastawiam się że się wygrzeje ale coś pozwiedzamy [emoji2] jedziemy ze znajomymi więc będzie wesoło. Ania będzie mieć 4 miesiące więc myślę że damy radę.
Venicee myślę teraz intensywnie o tym szpitalu bo czytam że porodówki przepełnione i przeworzą do innych szpitali. Odezwę się do Ciebie na priv dużo pozytywnego słyszałam o tym Żeromskim. Odnośnie siedzenia w domu to mam dość. Teściowa przyjeżdża na parę dni bo ja muszę parę spraw załatwić i już minie miesiąc i Tymek może wyjść już na spacer wow .
Ja się czuję coraz bardziej zmęczona ostatni etap ciąży [emoji6]


 
Aga dla mnie na wakacjach najważniejsze jest towarzystwo. To jest połowa do udanych wakacji.
 
reklama
dokładnie tak więc dlatego jedziemy,jak nie będzie pogody to coś wymyślimy[emoji6]
w pon idę do lekarki ciekawa jestem czy mała dalej jest ułożona pośladkowo.

 
Do góry