reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Też chciałabym zacząć ćwiczyć, ale mi się nie chce :rofl: Chociaż na brak aktywności fizycznej nie mogę narzekać :blink:
Z dietą jakoś daję radę, no dieta to może za dużo powiedziane. Jem mniejsze porcje, zrezygnowałam z cukru, słodyczy, ogólnie zmieniłam nawyki żywieniowe. Wody też dużo piję. Jak jestem w domu to gorzej, ale w pracy piję na okrągło.
Też by mi się przydał taki ktoś kto by mnie upilnował, bo samemu to ciężko.

Truskawkowa a Ty się jeszcze dietujesz?
 
Edysiek ja sama kiedyś ćwiczyłam, ale nie dałam rady. Mam rozstępy mięśni brzucha po ciąży i muszę najpierw to naprawić. Teraz ćwiczenia mam dostosowane do możliwości i daję radę. To ten czas, że trzeba coś ze sobą zrobić.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u nas kurczak na obiad - jakoś tak wyszło ;)

Djmka również trzymam kciuki za powrót do formy i wytrwałość :-)

My dzisiaj wstaliśmy o 10.00 :D
 
reklama
djmk powodzenia, zdawaj relacje

Edysiek u nas tez się przyjęło ze przeważnie ryba albo naleśniki w piątek, a za mną od rana spaghetti chodzi...
Jak po spotkaniu w szkole?

My dostaliśmy zaproszenie na 40 tke kumpeli, impreza nocna w knajpie z DJ. Przez chwilę mnie poniosło i pełna wiary zadzwoniłam do kuzynki czy by się dziećmi nie zajęła ale ma inne plany..
 
Do góry