reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hejka

Chyba Wendy ja oduczylam nlodego w ciagu 1 dnia.Czytalam wtedy ze dziecko trzeba oduczyc do 1.5 roku bo do tego czasu czuje potrzebe ssania a potem juz przyzwyczajenie.
Ja odcielam Jasiowi kawalek.smoczka i powiedzialam ze tofik nasz pies mu ugryzl troche pociumkal ale z dziura zle mu sie ciagla i wyrzucil go na.podloge.

Aga moze jakies wolne na dzis ? Dalej Cie boli?


Co do snow tez mam porypane.

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Maziajka - wzięłam magnez zamiast nospy, i jest lżej.
Przed chwilka zjadłam też banana, więc dodatkowo jeszcze naturalny potas mi
wskoczy ;-).

Odcinanie smoczka też znam z opowiadań - ale Tobie chyba w trybie expresowym się udało, bo moje koleżanki dłużej się z tym męczyły.

Sny mam poki co w normie - nic bardziej postrzelonego niż wcześniej.. Ale śnią mi się np.ludzie, których full czasu nie widziałam [emoji6].


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O to mi też się śnią osoby których dawno nie widziałam i to ze teraz razem spędzamy wakacje albo znowu szkoła ;)
A erotyczne tez i z orgazmem tez zdarzyło mi się obudzić :D hehe
 
Aga jakbym przybila smoka do parapetu to mysle ze by mi go wyrwal.razem.z.nim:))
A odciac sie wlasnie boje bo mam tylko 1 sztuke i co wtedy... a co wad zgryzu to moj ma go tylko do spania niestety a tak to noe bierze a z butli jak skonczyl rok to nie pija a wade i tak bedzie mial po mamusi ale nie ma.co sie usprawiedliwiac wiem.wiem bedziemy sie starac zawsze moge pomoczyc go troche w occie jablkowym hihi

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My ze smokiem poradzilismy sobie przez przypadek i w jedną noc, jak Mikoś miał półtora roku.
Na wieczór zauważyłam, że jest nadgryziony i bałam się dać, żeby przez przypadek go nie połknął, a drugiego nie miałam no i nie dostał już. Noc była nie najgorsza więc kolejnego już nie kupiłam :-)

Z własnego doświadczenia wiem, że drugi trymestr, to żaden wyznacznik, że już będzie dobrze...a z doświadczenia dziewczyn z forum, że i trzeci także niesie ryzyko...
 
Hej dziewczyny
Jejku moze to jakas faza ksiezyca, bo ja tez fatalnie spałam, wstałam juz koło 5 z pełnym pecherzem, ale oczywiscie nie chciało mi sie isc do lazienki i tak sie meczyłam do 6 rano ;p tez nieraz mam glupie sny, ale w 1szym trymestrze je bardziej pamietałam, teraz rano zapominam co mi sie sniło

Wendy u mnie młody jak miał 2 lata dostał aftowego zapalenia jemy ustnej- nie mogl jesc i smoczka tez nie mogl miec w buzi, wiec siła rzeczy akurat wtedy sie oduczył, ale juz powiedzialam, ze drugie nie dostanie smoczka, bo oduczanie to koszmar, wiele razy do tego podchodzilismy i gdyby nie choroba to pewnie dlugo jeszcze by ciumkał. Niestety lubi pic mleczko z butelki jak wroci z przedszkola, ale tylko wypija i zanosi do zlewu, wiec uwazam, ze te 5 min mu nie zaszkodzi. Inne płyny pije normalnie z kubeczka, tylko mleczko musi byc w butelce.
 
Dzień dobry w mroźny poranek. U mnie -2, szału nie ma bo śniegu brak. Ale czego ja się spodziewać mam w Londynie :-p
Od wczoraj chore myśli chodzą mi po głowie, martwię się czy bliźniaki dwa żyją, czy nadal tam są...:hmm::hmm::hmm:
To wszystko przez te smutne wieści...

Samotnaja jeszcze raz przytulam...

Misia12 ja mam 168 cm ;)

Czy tylko ja nie znam płci??? :errr:

Co do imion to weny brak a potrzebuje 2x po 2 propozycje ;)
 
reklama
dziewczyny ja tez po wczorajszych wiesciach jestem smutniejsza, niestety taka jest prawda, ze zawsze w ciazy moze cos sie stac, ja czytam takiego bloga nieulotne.com i tam dziewczyna straciła dziecko dokładnie w terminie porodu- równo 40 tc...błoniasty przyczep pepowinowy, dzieciatko sie po prostu udusiło, stasznie płakałam jak to czytałam, teraz jest juz na koncowce kolejnej ciazy
 
Do góry