reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
@NeSSi, trzymam kciuki za Was, może jeden fasolinek później dołączył ? Durni ci lekarze z IP ze takie pierdoly gadają. Niemożliwe żeby idealnie tak samo sie rozwijali. Odpoczywaj, unikaj wysiłku i wierz, że będzie dobrze tak jak i my [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
Co to znaczy niejednoznacznie ?
mamaginekololog ?:)
A może nim jestem ??Haha.
Nie musisz się pytać dziewczyn .Ja ci wytłumaczę .
Wystarczy trochę poczytać na ten temat w internecie
Ja o tym wam piszę bo się na tym znam .I chce wam to przekazać
50 % kobiet ma mutację genu MTHFR .
Jest to nieprzysfajalność zwykłego kwasu foliowego .Magazynuje się on wtedy w organiżmie i zamiast pomagać szkodzi .Natomiast Metafolin jest kwasem tak zmodyfikowanym żeby mógł sie od razu wchłonąć z organizmu .Jego nie przedwakujemy.
Do tego czy mamy tą mutacje służą badania genetyczne ale jak napisałam ok 50-70 procent kobiet ją ma i o tym nie wie.
Poczytaj sobie o mutacji mthfr i nie przysfajalności foliku .Potem zrobisz jak chcesz
Zachęcam wszystkie do poczytania na ten temat .
Dokładnie. Właśnie o tym pisała Mamaginekolog. Dla tych, które nie wiedzą: wpiszcie na Facebooku "Mamaginekolog" - to super babeczka i skarbnica wiedzy dla nas
 
Co to znaczy niejednoznacznie ?
Nie musisz się pytać dziewczyn .Ja ci wytłumaczę .
Wystarczy trochę poczytać na ten temat w internecie
Ja o tym wam piszę bo się na tym znam .I chce wam to przekazać
50 % kobiet ma mutację genu MTHFR .
Jest to nieprzysfajalność zwykłego kwasu foliowego .Magazynuje się on wtedy w organiżmie i zamiast pomagać szkodzi .Natomiast Metafolin jest kwasem tak zmodyfikowanym żeby mógł sie od razu wchłonąć z organizmu .Jego nie przedwakujemy.
Do tego czy mamy tą mutacje służą badania genetyczne ale jak napisałam ok 50-70 procent kobiet ją ma i o tym nie wie.
Poczytaj sobie o mutacji mthfr i nie przysfajalności foliku .Potem zrobisz jak chcesz
Zachęcam wszystkie do poczytania na ten temat .

No jak ci znaczy "niejednoznacznie"?
Link do: Planowanie ciaży – czyli o kwasie foliowym
Przeczytałam jeszcze raz i managin bierze na zmianę ze zwykłym czyli jednoznacznie za metaf nie jest? Złe mówię?


Ola
 
Ja juz chyba psychicznie wysiadam... od wtorku mam takie bóle głowy... nie wysypiam się. Bo przywożą mała do nas i jest po prostu porażka... godzina 7 rano jest darcie na cały dom... młoda podchodzi do drzwi i napierdziela kubkiem w drzwi i się drze... nie wytrzymuje! A ja się tak źle czuje od paru dni :(

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz chyba psychicznie wysiadam... od wtorku mam takie bóle głowy... nie wysypiam się. Bo przywożą mała do nas i jest po prostu porażka... godzina 7 rano jest darcie na cały dom... młoda podchodzi do drzwi i napierdziela kubkiem w drzwi i się drze... nie wytrzymuje! A ja się tak źle czuje od paru dni :(

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Paracetamol sobie łyknij... Przejdzie Ci, bedziesz miała lepsze samopoczucie, to lepiej dla dzidziusia

eiktrjjge03lkilf.png
 
reklama
Do góry