reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja 1 czerwca juz 5 lat bedzie po slubie szybko czas leci czas na pierwsze dzieciatko [emoji5]
Ponawiam prośbę. Używaj przecinków, kropek, pauz, znaków zapytania, wykrzykników, itp. Jak tak piszesz jednym ciagiem, to nieraz ciężko znaleźć sens wypowiedzi :)

w4sq3e3ki6cqzuyy.png
 
Dziewczyny ja + 10 jak tak dalej pójdzie to będzie na końcu +20, a co najśmieszniejsze wogole słodyczy nie jem nawet w wigilię ciasta nie zjadłam , za to dużo orzechów i soki, muszę przystopować,
dziewczyny czym smarujcie brzuszki i piersi?
 
U mnie na plus 6kg... dziś 26t1d [emoji6] nie wymiotowałam, nie chorowałam, staram się dużo chodzić, od zawsze ograniczam słodkie, nie pije w ogóle napojow gazowych - od kilku lat, nie jem chipsow, unikam fast foodow - czasami tylko frytki... i myślę że coś dużo już przytyłam... widzę po sobie bardzo...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja + 10 jak tak dalej pójdzie to będzie na końcu +20, a co najśmieszniejsze wogole słodyczy nie jem nawet w wigilię ciasta nie zjadłam , za to dużo orzechów i soki, muszę przystopować,
dziewczyny czym smarujcie brzuszki i piersi?
Ja zdecydowałam się na oliwkę i balsam z Rossmana Babydream - głównie sugerowałam się tym żeby nie miały takie rzeczy pochodnej ropy naftowej, czasami na noc stosuje olej kokosowy nierafinowany... a Ty/ Wy?
Nie zauważyłam rozstępów, ale to chyba jeszcze za wcześnie???

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też używam oliwki ale z hipp, i narazie też nie zauważyłam rozstępów, ale troszkę martwię się o piersi, jak brzuszek równomiernie rośnie to piersi bardzo szybko
 
Dziewczyny bliżej 28 tyg idziecie na to usg co wykonuje się w 28 -32 usg, ja to jestem świeżakuem w tych sprawach, ale koleżanki mi mówiły że one chodziły gdzie indziej niż swój gin, że jest to 3 badanie prenatalne więc nie wiem
 
Ja używam Musteli maternite przeciw rozstepom, bo dwie koleżanki polecały. Ogólnie tendencji do rozstepow nie mam i mam nadzieję, że tak zostanie :)

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w poprzedniej ciazy smarowalam się 2 x dziennie i tak mi się pojawiły rozstępy. Najgorzej skóra ucierpiała jak przenosilam ciazy o 2 tygodnie! Wtedy to normalnie widziałam jak mi na brzuchu skóra pęka [emoji44][emoji44]

hchygox116m52hb2.png

wnidk6nlehnhe9z6.png
 
Do góry