reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Lilith Kika mnie tak tymi plackami natchnęła, że uprosilam mamę i jutro do sosiku z wolowinka mi usmazy. Będzie ala placek po zbojnicku.
Trzymaj się, na pewno jak minie ten okres Twoje samopoczucie się poprawi.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zażywam pregna plus i prenatal dha.
Z tymi plackami to robicie smaka, za mną juz od dłuższego czasu chodzą ale takie placki ziemniaczane z piekarnika najlepiej z cukinia i marchewka z sosem czosnkowym :-)

A ja chyba będę mieć nocke z głowy- córcia znowu ma męczący suchy kaszel. Próbujemy znaleźć przyczynę właściwie od dobrych kilu miesięcy i nic. Czekamy na wizytę u pulmonologa I może on coś doradzi.
 
Hej,

Ja wczoraj dalej z brzuchem się męczyłam - nie dałam rady iść z J na zajęcia rzezbiarskie (glina), i przelezalam 12 h,w tym przespalam chyba z 10.


Pumelova - ja femibion natal 2 zamawiałam internetowo przez doz - koszt 45,99 zł.


Aha - mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej. Też mam w planach pracować do końca kwietnia.
Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę.


Karolina - gratuluję Kochana udanej wizyty. Wagowo Tosia chyba bardzo dobrze się rozwija. Także niczym się nie przejmuj [emoji6]


Lilith - a no smutno wczoraj było.
Każda z Nas odczula ryzyko, i zjednoczyla się myślami z samotnaja.
Dla Ciebie jest to jeszcze cięższe :-(.


Kika, misia, Lilith, karuzela - teraz ja mam ochotę na placki ziemniaczane. Mi wystarcza że śmietanka albo jogurtem greckim.
Tylko ze smazonym mam problem, więc może upieke.
Ale to nie dzisiaj (boję się jeść takich potraw po akcjach z brzuchem), może za kilka dni.

Karuzela - współczuję tego kaszlu u córeczki. Miałam podobne problemy z J, ale pulmonolog astmę wykluczył. Mam na awaryjne sytuacje przypisane syropy i tabletki (na zasadzie - może pomogą..), ale nie będę o nich pisać póki nie sprawdzicie młodej u specjalisty.



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Aga_k_m wczoraj wieczorem sprawdziłam i na doz i gemini były niedostępne, ale poszukam gdzies na necie bo widzialam tanie. Dzieki!
 
Kurde... Dziwne.. Muszę wobec tego częściej kontrolować doz, bo została mi połowa opakowania.
W aptekach stacjonarnych jest sporo drożej, do tego miałam sytuację, że właśnie femibion natal 1 była niedostępna i zaproponowano mi sprowadzenie opakowania, ale bez gwarancji dobrej ceny.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova ja z synem gdy brałam Femibion kosztował ok 30 zł ponad rok temu, a teraz opakowanie jest za ok 50 zł, massssakra, ale gdy kupuję listek, w którym jest 30 tabletek to kosztuje 9 zł. Kupuję w Farmacji.
 
Pumelova ja z synem gdy brałam Femibion kosztował ok 30 zł ponad rok temu, a teraz opakowanie jest za ok 50 zł, massssakra, ale gdy kupuję listek, w którym jest 30 tabletek to kosztuje 9 zł. Kupuję w Farmacji.
na necie w niektórych aptekach jest nawet za 35zl.. no nic, poprosilam znajomych o odwiedzenie wzystkich aptek w okolicy a na koncu wroce do internetowej bo z dostawa wychodzi to samo.
 
Czesc porannie

Truskawka u nas tez bardzo dobra opieka ciezarnych. Mozna wziasc platny wychowawczy na rok czy dwa takze naprawde tutaj tez dbaja o nas.prawie wszystko tutaj kasa chorych placi no chyba ze wlasnie test harmony czy cos to sie tez placi ale ze zwolnieniem wlasnie jeszcze inczej. W polsce uwazam ze czasami jest L4 wykorzystywane przez niektore ciezarne i to bardzo. Ale to moje zdanie bo akurat wszystkie moje kolezanki z polski wykorzytywaly to na maksa

Kasiulka pisala tutaj o Feminowit i o polowe tanszy od Femibion 2.kaze mamie przywiesc w lutym z polski

Aga ciebie tez brzuch bolal? Ja ogolnie tez duzo lezalam wczoraj bo mialam jakies ciagniecia i wieczorem to samo. Ale wstalam i jest lepiej. Jade Do pracy ale zobacze jak sie bede czula. Nawet Baby nieczulam i sie wystraszylam ale przyciagnelam nogi Do brody i zaraz dostalam kopniaczka wiec sie uspokoilam.
Tak jak piszecie ja tez przezylam to sie stalo samontnaja i zaraz tez strach wczoraj


Lilith Musimy sie trzymac.u mnie bylo w grudniu 5 lat a nadal przezywam. Jeszcze kolezanka najlepsza 2 miesiace temu.w 20 tyg poszla na wizyte i poprostu serduszko malemu niebilo. Szok dla wszystkich dlatego siedzi to Tak we mnie

Karolina gratulacje wizyty

Karuzela oby malej szybko przeszlo
f2w3flw15r2h1ssa.png
 
reklama
Karo - ja w ogóle piątek miałam ciężki. Jakoś tak do dupy wszystko było (wstałam już niewyspana i obolała, nospa i magnez na trochę złagodzily ból brzucha, ale po pracy znowu się wszystko rozkrecilo).
Na szczęście dzisiaj już jest lepiej - i mam nadzieję, że tak już zostanie :-)

Przykro mi z powodu ciężkich wspomnień, i sytuacji u koleżanki :-(

Co do L4, to ja jestem rzadkim wyjątkiem w gabinecie u mojej gin.
Nie chce L4, bo to poranne wstawanie do pracy nakręca mnie na resztę dnia, siedząc zaś w domu nic totalnie mi się nie chce i robię może 30% tego co normalnie.
Porozmawialam z gin jednak na temat ferii, bo szkoda mi będzie wykorzystywać urlop na ten cel (przyda mi się za rok, jak macierzyński się skończy - dzięki temu może posiedzę z maluchem całe wakacje w domku ;-)).
Ale większość dziewczyn przegina z L4, ledwo zajda a już chcą zwolnienie, i tak całą ciążę - niezależnie czy jest potrzeba czy też nie.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry