reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Sobie pospalam...każda kolejna fala boli coraz bardziej :-/
Jak to sprawdzić czy coś się dzieje czy to tylko przepowiadajace?
Te drugie mogą tak trwać ponad godzine?

Znalazłam "nic dziwnego, że łatwo wziąć je za sygnał rozpoczynającego się porodu. Jest jednak kilka istotnych różnic: nie towarzyszą im żadne dodatkowe objawy przedporodowe(takie jak np. biegunka, plamienie,odejście czopu śluzowego lub wód płodowych) ani uczucie rozpierania, ból pleców czy brzucha. I najważniejsza ich cecha, która pozwoli ci nie pomylić skurczów przepowiadających z porodowymi: nie stają się one coraz mocniejsze ani częstsze. Wręcz przeciwnie, maksymalnie w ciągu godziny łagodnieją i całkowicie ustępują."
A moje odwrotnie...bolą coraz bardziej, trwają już ponad godzinę i przychodzą czy leżę czy siedzę...
Chyba zaczynam panikowac.
Jeszcze poczekam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozmaryn dobrze, że już nie jesteś w tym szpitalu. Trzymaj się i jedz rodzic do innego. Zdążysz napewno.
A i ja też nie śpię. Pospalam z pół godziny. Potem mały zaczol marudzić szukać cyca, a to już było po karmieniu. Długo nie myśląc przyłożyłam go do piersi i jadł i z jednej i z drugiej. Ale po odlozeniu do łóżeczka płacz tak więc śpi na mnie. A o 4:30 kolejne karmienie tak więc już nie idę spać. Mój D za to śpi ( może zostawać ze mną na noc ) to jak się wyspi to ja pójdę spać, a on zajmie się małym.
Misia przeszło?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia poruszalysmy ten temat no-spa i do wanny na jakieś 30minut. Jak nie przechodzi to pewnie to. Ten spac nie mogę co godzinę się budzę, albo tylko się wierce i tak mijają te godziny. Też mi się brzuch stawiał, potem siku, potem zgaga. Teraz się zastanawiam czy nie iść się napić. Zwariować można. Pewnie zasnę o 7, jak wszyscy będą wstawać..

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak, a ja dalej nie śpię.. idę chyba śniadanie zrobić, bo Wiktor rozbudził się na dobre, a na kolację tylko pomarańczę zjadłam.. do kitu takie nocki..

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez już wstałam mimo ze sobota. Fajnie sobie wczoraj pisałam ze Jasiek prawie nie choruje No ale prawie robi różnice... w nocy przyszedł z gorączka, jeszcze mówi ze brzuch go boli, już do rana zostal z nami ale nie mógł za dobrze spać i już o 4 chciał wstawać. W końcu wstalismy o 7. A wczoraj tez miałam gorszy dzień. Pierwszy raz wymiotowałam w ciąży, tylko ze to nie przez ciąże. Jeszcze mnie kosc w pośladku bolała w najdziwniejszych momentach, ledwo wczoraj chodziłam.
A miałam spać do 9 :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
A ja dzisiaj wyjątkowo obudziłam się o 5 ale porzucałam się trochę i zasnęłam z powrotem więc jestem w miarę zadowolona z tej nocy.
Misia i jak tam? Przeszło ci? Czy będziemy mieć kolejną styczniówkę? ;)

A ja wczoraj wieczorem czułam małego bardzo nisko, wręcz jakbym go w pochwie miała i mi coś tam gmerał. Dziwne uczucie, ale może już się powoli zniża do wyjścia ;)

Kasia.zosia może jakaś jelitówka was dopadła?
 
Super mysz raczej nie, ja dokładnie wiem czemu zwymiotowałam a druga sprawa (póki co odpukać) nie chorujemy na jelitowki. Zreszta ja się dziś dobrze czuje i wczoraj tez się dobrze czułam (przynajmniej w kwestii żołądka) :) tylko chciałam się wyspać grrr i posprzątać mieszkanie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też już nie śpię... W nocy jednak musiałam sięgnąć po apap przez tego zęba... (Pierwszy raz od pół roku chyba wzięłam jakąkolwiek tabletkę). M pojechał wymieniać kabinę do teściów a ja mam zamiar ogarnąć chatke dziś, bo przez trzy dni jak mnie nie było to trochę się nazbierało ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też już nie śpię... W nocy jednak musiałam sięgnąć po apap przez tego zęba... (Pierwszy raz od pół roku chyba wzięłam jakąkolwiek tabletkę). M pojechał wymieniać kabinę do teściów a ja mam zamiar ogarnąć chatke dziś, bo przez trzy dni jak mnie nie było to trochę się nazbierało ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Chyba przegapiłam wczoraj co robisz z tym zębem, teraz będziesz wyrywać czy czekasz i po porodzie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry