reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Dla Babć coś macie?
My zaminst laurki mamy , ramkę A4 z życzeniami , zdjęciem i odbitymi rączkami . Chciałam wrzucić zdjęcie ale zmniejszyć się nie da
 
reklama
20170120_132645_480x707.jpg
 

Załączniki

  • 20170120_132645_480x707.jpg
    20170120_132645_480x707.jpg
    65,4 KB · Wyświetleń: 377
Panuje wirus jelitowy- u nas też po jednym dniu. Ja bardzo lekko, starszą pobolał tylko brzuch, ale mała i mąż wymiotowali trochę. W sumie po kilku godzinach było po wszystkim
 
Ja jakoś nie mała czasu myśleć a poza tym I tak weekend w domu babci która mieszka kolo nas Nadia da bukiecik taki malutki z kwiaciarni i jakies czekoladki a w przyszłym tygodniu wydrukuje zdjęcia i babcie dostaną... na pewno się ucieszą ciągle pytają o aktualne zdjęcia małej tak ciężko zrobić ładne zdjęcia ciągle biega a jak zobaczy tel to nie ma szans...

Czy Wasze dzieciaki jedza suszona żurawine? Moja mała uwielbia od kilku dni kilka razy dziennie obkupuje szufladę z żurawina je ja garściami... na początku się bałam bo ja mam uczulenie zjem kilka ziaren i wargi mam murzynskie... ale małej nic nie jest więc nie zabraniam.... kupię jutro suszone morele i rodzynki eko... powinny też smakowac...
 
Moja też nie dostaje takich rzeczy.
Chociaż każdy mi truje ,że już powinna jeść wszystko , ale to moje dziecko i dam jej to co uważam za stosowne
 
reklama
Do góry