reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Moje drogie panie od wczoraj trochę mi głupio... rozpisałam się troszkę o mojej wizycie ale nie zdążyłam jeszcze wszystkiego nadrobić nie zauważyłam tragedii jaka Przydarzyła się samotnaja i, koleżance Kasi.... i tak mnie było strasznie głupio że nie chciałam już pisać niczego sobie... w zasadzie to chyba nadal nie wiem co napisać ponieważ nie jestem zbyt dobrą pocieszycielka zwłaszcza w takich sytuacjach...

Dodatkowo jak poczytałam sobie o tej aferze która się rozkręciła to nawet nie miałam ochoty tego komentować, jestem teraz zdecydowanie zbyt wrażliwa i mogą trochę zbyt ostro reagować na głupotę innych osób...

Mam więc nadzieję że więcej takich nieprzyjemności Jednak tutaj nie będzie :)

Pisaliście coś o swoim wzroście Ja też nie należą do wysokich mam jakieś 162cm :)

Płci dzieciątka nie znam nadal a seksem to chyba zamęcze mojego męża w najbliższym czasie Chodź na razie mówi że wszystko mu się podoba :)

Podziwiam To ile jesteście w stanie tutaj napisać wystarczy nie być jeden dzień i już trudno wszystko nadrobić a posty pojawiają się na bieżąco :) Może kiedyś za wami nadąże :)
Ja to samo miałam , bo dzisiaj nadrobiłam wszystko i potem mi glupio bylo cokolwiek napisać :o tez ciezko mam z nadrabianiem a często nie potrafie sie wbic w rozmowe bo mam problemy np z doradzeniem czegoś itp to wole nic glupiego nie palnąć:D podziwiam dziewczyny ze tak ogarniają i potrafią w jednym poscie kazdemu cos napisac itp :D z fejsem mam to samo :D raczej przeglądam a mało sie udzielam[emoji14]próbuje to zmienić żeby nie być udzielającą sie od święta :D uwierzcie STARAM SIE :D
Ewella no i dobrze lepiej sprawdzic 2 razy za duzo niz raz za malo.

Megan udanej imprezki.Ja teraz tez najchetniej o 19 w lozku leze.

Moje dziecie tez sie dzis rozkrecilo z ruchami:-) rano spac nie dalo:p

U.mnie remont :-( i ten syf!! Pomylam 2 pietra lacznie z 40 schodami ...polozylam sie na.chwile i wstac nie moge ala! Tak mnie krzyz napier**** a jeszcze ppprasowac musze bo dziecko juz w czym chodzic nie ma...

010igov35ye70zfx.png
Dziękuje bardzo :D myślałam ze tylko ja taka "zdziadziała" jestem i ciagle chce mi sie spac :D ty sie tak nie przemęczaj ! Chociaz pewnie nie ma kto tego za Ciebie zrobic :(? Ja 2 tygodnie temu mialam total syf bo w kibelku pompe rozdrabniającą zamienialismy na normalną kanalizacje wiec przebijali sie przez sciany itp szkoda gadac :o ale mama przyszla i jak ruszyła z mopem to ja zdazylam sie tylko podrapac po glowie :D także teraz ładnie odpoczywaj ![emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miałam dziś tyle roboty, że dopiero usiadłam. Poważnie.. Nie zdarzyło mi się nie licząc jazdy autem po okukary syna i do sklepu.. Jestem wykończona,, plecy to mi chyba odpadna..
Za to,wyszły pyszne jadlodrwale, cuuudo.

Dudus nie chce okukarow,, tragedia, zakłada na chwile i zdejmuje, kiepskie dni mam dk tego,ostatnio.

Małej nie czuje, może jak teraz usiadłam to się odezwę, bo już swirowac zaczynam. Wieczorem sprawdzę serduszko, jeszczeto robie regukarnie.

Brzuch mi wywalilo, czuje się macica się podniosła i jakaś taka większą jest. Może tomod +2 tyg. A od 16 się uniosła nad łono wiec kto wie.. Czuje się wielką.

Doły lekkie łapie nadal.. kasiulka ile już takich orzypadkow słyszałam.. Dlatego sprawdzam serduszko.. Boje się strasznie ale staram myśleć optymistycznie.


Karoo przyszła dziś wizyta, w końcu, na 6.02 mam polowkowe. Idealnie w dzień jak na suwaku 20 wskoczy haha. Liczę z om :)

Dziewczyny uwazajacie na siebie i odpoczywajcie, teraz czas kiedy boli wszystko bardziej..

Wybaczcie, że tak byle jak ale marnie się czuje..
 
Dziewczyny podziwiam was ze tak wszystko ogarniacie ja jak przyjdzie weekend to tylko bym spala. Ciśnienie mam bardzo niskie to może dlatego. Dziecko dalej chore dostała jednak ten trzydniowy antybiotyk jutro miała jechać na obóz ale pojedzie tylko młodsza . Jeżeli będzie ok to mąż ja dowiezie w poniedziałek wieczorem ale już jest afera.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luandzia - zdrówka dla córci.
Nieciekawa sytuacja - jedna pojedzie, druga zostanie, ale..lepsze to, niż obie miałyby siedzieć w domu, no i może dzięki temu młodsza nie podlapie chorobska.


Lilith - ja nie mogę czytać bądź słuchać o dramatycznych historiach porodowych bądź poporodowych. Już tyle złego wokół moich znajomych się zdarzyło, że dla mnie stres przy badaniach prenatalnych to był pikuś :-(.
Historia Kasiulki koleżanki tylko to potwierdziła :-(
Stąd teraz jeszcze jestem w miarę silna, ale zacznę fiksowac bliżej finału ciąży :-(


Kładz sie, a przy okazji załóż wątek przepisowy i wrzuć przepis na to jadlo drwala (bo mi die już drugi dzień plackow chce) [emoji6]

Dexowi daj kilka dni czasu, niech się powoli przyzwyczaja do okularów :-)


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Może jutro uda mi się nadrobić wszystko co naskrobałyście, ale dziś wpadłam tylko powiedzieć, że mam najkochańszą babcię na świecie! Chyba czyta mi w myślach, bo dziś uraczyła mnie truskawkami ze śmietaną :D
 
Ewella - no to ufff.
Odkąd jestem w ciąży, noszę w torebce apap i nospe, choć mało po nie sięgam [emoji6]


Megann - a Tobie z brzusiem już lepiej? Udanej imprezki!


Bulkaasia - jejjj, to musiało być cudowne uczucie, a będzie ich jeszcze więcej [emoji4]. Zazdroszczę!


Megann, Kasiulka - ja miałam mieć dzisiaj imprezę, ale przesunelam na jutro (przez to moje samopoczucie niczego nie byłam w stanie przygotować) , no i dodatkowo będzie kulig, a co!

Kasiulka - co dobrego przygotowalas? [emoji5]


Misia - zdrówka!


Żonograja - a jak Twoje zdrówko? Rehabilitacja pomogła?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo Ci kochana dziękuję za pamięć ! Jest już zdecydowanie lepiej chociaż nadal delikatnie utykam na prawą nogę. :) Najważniejsze że mój chłód w końcu przypomina chód człowieka a nie dzwoni dzwonnika z Notre Dame :)
Niestety muszę trochę uważać jak chodzę bo wystarczy że mnie tak Stanę na nogę i ból powraca do końca ciąży jednak jeszcze daleko na pewno na niekorzyść będzie działał i uciski sam ciężar :)
 
Maziajka podziwiam osoby ktore prasują, ja zlezko wyjmuje raz na 2 tyg moze rzadziej

Aga no nic specjalnego, tylko tak dobrze mi sie odprawiło. Pastę rybna, guacamole, sałatkę z krewetkami i granatem, a na koniec makaron z kaparami i łososiem wędzonym i sernik czekoladowy

Megan ja po kolei czytam i odpisuje. Tez bym nie pamietała co komu, a przerzucając stronę zapisuje. Ja korzystam tylko z telefonu, jeszcze ani razu nie odpalilam kompa na bb. Nawet nie pamietam hasła ;)

Lilth ostatnio jak ja pół dnia nie czułam to tak Ci zazdrościłam tego detektora. A Dex mam nadzieje ze załapie
 
Ja po pracy i akurat czytam Co nadrukowalyscie
Ja dzisiaj okropnie wystraszona bo caly dzien na nogach bo jednak jak wyszlam o 8.30 tak wrocilam o 20 bo jeszcze bylam na krotkich zakupach w h&m i caly dzien nieczulam Baby. Cale szczescie polozylam sie i Baby nadrabia caly dzien

Lilith no to Masz 3 dni przedemna w urodziny mojego M.u mnie Bedzie 09.02 19+4 z OM

Zonagraja Dobrze ze juz lepiej z twoim bolem.mi dokuczala w poprzedniej ciazy rwa kulszowa.myslalam ze zwariuje w pracy

Bulkasia ale super takie podwojne kopniecia

Ewella Dobrze ze pojechalas sprawdzic i wszystko dobrze

Luandzia zdrowka dla coreczki


f2w3flw15r2h1ssa.png
 
reklama
Kasiulka ty piszesz, że wyjmujesz żelazko raz na dwa tyg. To co ja mam powiedzieć raz na pół roku :D wczoraj akurat wyciągam mowie poprasuje ale po pół godzinie juz mi się znudziło haha, chyba że to wina ze mam stare żelazko albo to rodzinne bo moja mama też bardzo rzadko pasuje ;)
I tez podziwiam jak ktoś lubi prasować moja szwagierka prasuje codziennie ! Rano przed praca sobie i dziecku i popołudniu tez coś ...
 
Do góry