reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Nic mi nie mówcie o stroju kapieliwym. My mamy zarezerwowane już wakacje nad morzem na lipca. Uwaga w niektórych kwaterach nie ma mu miejsc! Ale nie o tym.... w sierpniu wracam do pracy a mój strój 'roboczy' to właśnie strój kąpielowy może nie bikni ale zawsze....ehhh. help me!!! :D
O kurka! Ja myślałam że w kwietniu najlepsze miejscówki są zajęte ale już? ! Możesz napisać gdzie jedziecie? Musze tez niedługo coś zarezerwować.
 
reklama
My atakujemy Międzyzdroje! Many miejscowke daleko od centrum w uciszu nad samym morzem. To mi pasi. Priorytety się znieniaja ;-) basen to właśnie moje miejsce pracy więc muszę się brać za siebie! Dopisuje się do listy od TEGO poniedziałku ograniczam słodkie i ćwiczę cokolwiek 3x w tyg. Plus spacery codziennie min godz.
 
Hehe to ja na odwrót dieta jak najbardziej, ale ćwiczenia to problem. Bo w kawalerce to nie a jak gdzieś to ciuchy trzeba kupić do ćwiczeń (pomijajac to że ze mnie lamaga i strach narobić sobie wstydu )

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahaha ja się nie porywam. Przed ciąża dużo ćwiczyłam, 6 dni w tygodniu byłam maniakiem. Przy moim dziecku nie dam rady siłowo i nawet nie próbuje. Czasem tylko hula hop to ciężkie.
 
Ja nawet nie pisze że ze słodkiego rezygnuje, ale ograniczyć dam rade. Herbaty chociażby nie slodze od niedawna, nieraz dam łyżeczkę miodu. Zawsze coś... Ale mam słabość do Kinder bueno :-D
 
Ja tez się wstydzę wyjść w stroju kąpielowym ale jutro pierwszy raz na basen. Trzymać kciuki!

Sierpniowka my też jutro pierwszy raz na basen;) mąż mnie namówił bo On że starszym już od jakiegoś czasu chodzi przynajmniej raz w tyg. Kupiłam dziś strój dla malego i dla siebie ale jednoczęściowy bo na swój brzuch to sama nie mogę patrzeć a co dopiero ludziom pokazać...
a waga u mnie ze 2-3kg niższa jak przed ciąża. Do ćwiczeń się nie namówie napewno a jeśli chodzi o słodycze to teraz już mniej jak po porodzie jem ale za to często jakieś chipsy czy paluszki;( mogę cały czas mówić że to przed okresem bo póki co to od połogu jeszcze okresu nie mialam;)
a ciasto marchewkowe w ciazy robilam że 3 razy ale zakalec mi wychodził zwykle... na jutro zaplanowałam sernik na zimno;)
 
Ja odkąd wpadł mi w ręce (oczy) [emoji6] przepis Kuroniowej na ciasto marechwkowe robię tylko z tego przepisu nie ma bata by wyszedł zakalec,
jest pyszne [emoji4][emoji106]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ile zjadają wsze Maluchy? Ja karmię cały czas sciaganym pokarmem... w nocy już mi pięknie przesypiala a od 1,5tyg cyrki. Budzi się... niby chętnie zje jak jej dam ale czy to jakiś glod, skok czy zęby to nie wiem... :-(
 
reklama
Do góry