reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Witajcie dziewczyny. Umieram dziś...Mam takie bóle kręgosłupa że nawet zmiana pozycji boli. Od 1 w nocy nie śpię bo nie idzie leżeć ani siedzieć chyba się tylko powiesić zostało. Kręgosłup i biodra bolą tak jak by mi ktoś kółka wbił. Chyba moja dyskopatia się odzywa. We wtorek mam wizytę w szpitalu chyba muszę zapytać o fizjoterapia albo akupunkture.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cymera, Motylek dzięki:)... to od piątku w 5 msc :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Cześć Dziewczynki:)

Jak Wam niedziela mija? U mnie leniwie:) ja jeszcze w piżamie kręcę się po mieszkaniu:)

Oj znam problem alko w rodzinie - u mnie dziadek i brat mojej mamy. Masakra...
Dobrze, ze jesteście czujne i reagujecie. Zazwyczaj zaczyna się od jednego piwka i zazwyczaj kiedy człowiek am za dużo wolnego czasu (l-4 itd).




Dzięki za radę:) Dawniej na mnie nie działało, ale teraz w ciąży wszystko się zmienia to zobaczymy. Na razie chodzę na masaże i jest dobrze:)

Dziewczynki, która ma połówkowe 10 lutego tak jak ja?:) Mignęla mi już ta data ale nie pamiętam ktora z Was:)

Mateczka - taki mąż to skarb:) Gorzej jak działa w dwie strony:) Mój mąż zawsze jak mam problem którą kieckę wybrać mówi "weź obie" - ja się cieszę jak głupia... a on za miesiąc kupuje rower startowy za 6 tyś (uprawia amatorsko trathlon) i mówi, że przecież takie ma hobby... :-)
Ja mam wizyte stodkiem lutego a polowkowe dopiero na niej mi umowi..wiec bede ostatnia..

Niedziela na zakupach..pojechalam kupic nowe poduszki bo moja alergiczka nie moze miec w domu pierza..a niedawno takie fajne pol-puch kupilam i ida w kosz..

Grunt, by ona zdrowa byla

 
reklama
Do góry