reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Ooo to my podobnie wiekowo, bo ja za rok mam 30. Mąż miał w grudniu, nawet mu tort upiekłam. Pierwszy w życiu:laugh2: Mi poziom samopoczucia (i rozwoju intelektualnego ha ha) stanął w momencie urodzenia Eryka i już dalej ani drgnie.
Luiza, jeżeli młody ma anemię to co innego, trzeba go pilnować. Eryk też miał i nawet zdrowa dieta mu nie pomagała. Dostał żelazo w płynie, bo w żadnej innej postaci nie chciał przyjąć, a zastrzykami nie chcieliśmy go męczyć. Pomimo pilnowania, zęby mu te żelazo rozwaliło doszczętnie :hmm: 31 stycznia w przedszkolu jest kontrola dentystyczna, już widzę minę tego biedaka, który do Eryka buzi zajrzy.... Teraz to już po ptakach, można tylko czekać aż same wypadną.

Olek wczoraj był dla mnie łaskawy. Pół dnia spędził grzecznie na macie, a ja prawie cały dom ogarnęłam.
Idąc z przedszkola zagadnęła do jednej chustującej matki, bo ich tu kilka jest. Spojrzała na mnie jakbym ją przynajmniej okraść chciała, coś tam burknęła pod nosem i poszła w drugą stronę:zawstydzona/y: A wracając widziałam ją z inną babeczką i jak mnie zobaczyła, to coś tam bezczelnie do drugiej na ucho gadała. To by było na tyle, jeżeli chodzi o moje próby w nawiązaniu kontaktu z tutejszymi babkami noszącymi. Zazdroszczę Wam tego Wiednia i tych wszystkich polskich grup:-( :(
 
Coś mi napomknęła jedna mamuśka z przedszkola. Ale podobno mają spotkania w sobotę o 9 rano:laugh2: Muszę się dowiedzieć, czy może coś zmienili. Elternabend co raz robią w naszej mieścinie. Ostatnio był o 10:30 i były tylko matki dzieci w wieku szkolnym. Akurat mąż tam pojechał po worki na śmieci.
 
A widzisz u nas jest caly harmonogram. Grupy spotkan podzielone na wiek dzieci i glownie do lat 3. Nawet nie wiem czy jest cos dla starszych...Tam chodzilam jak Victor byl maly,tam tez uczylam i oswajalam sie z jezykiem. Prowadzaca jest mega fajna babka a nas do dzis pamieta ,ze odwazna bylam i sie nie zrazilam nie rozumiejac prawie nic hihih.
Bylam na rozmowie o prace i mam czekac w przyszlym tyg maja sie odezwac,chyba nerwy mnie zezra...tak bym chciala zmienic prace achhhhhhhh
 
Ani nie mowcie ten czas tak leci ze szok [emoji44] haha ale ja sie dalej czuje na 18 [emoji16] a tu za 4 lata bedzie 3 z przodu [emoji44]

My mamy ostatnio nocki nieprzespane.
I jak tu oduczyc jej cyca ja sie pytam
Dramat ledwo zyje noc nieprzespana w dzien tylko jedna drzemka ledwo godzinna skad ona na to sile bierze to ja nie wiem.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola oduczanie cyca bez wstawania taty w nocy zamiast mamy się chyba nie uda...
Nie ma mamy, nie ma cyca, nie ma się po co budzić. Chyba, że tata zacznie nosić, albo zabawiać w ciekawy sposób :D ale to już on będzie miał potem przechlapane [emoji14]

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
 
happy jak tak czytam ile te nasze dziewczyny tu maja lat to my chyba tylko takie dinozaury hihih. A ja wam powiem ,ze 30 to fajny wiek im dalej w las tym jest fajniej wydaje mi sie. Kiedys gdzies czytalam,ze 30i 40 to najlepsze lata,czlowiek jeszcze w formie,w glowie poukladane i tylko kozystac.
ola a ona piers to jako smoczek traktuje czy je? Najlatwiej by bylo jak karolask pisze tate zaangazowac kilka niefajnych nocek i z glowy.Taka walka do 2 tyg moze trwac ale nie dzien w dzien.Ogolnie dziecko nawet na mm po 6-7 mies nie powinno jesc w nocy,budzi sie z przyzwyczajenia. Ja o nocne karmienie z Victorem wstawalam ale to o butle bo jego szybko przestalam piersia karmic. Mial wlasnie jakies 7-8 mies i zamiast mm byla woda oj ilez on sie darl,rzucal ale matka byla nieugieta. Po 2 dniach byla cisza aby na 4 i 5 zas dac w kosc...Po 2 tyg przestal bo zobaczyl,ze nie ma sensu ;-)
 
Dziewczyny wlasnie przeczytalam jesli nie macie abo tu to w drei maja super taryfy nowe.
Top L

19 € pro Monat


unlimitierte-minuten-sms-oesterreich-eu.png


unlimitiert:
Minuten & SMS
österreichweit und
in allen anderen
EU-Ländern

trennlinie.png

7gb-datenvolumen.png

7 GB Datenvolumen
österreichweit

davon:

2gb-datenvolumen-in-der-eu.png

2 GB bei Bedarf
innerhalb der EU
bis 15.6.2017*

download-lte-30-mbits.png

LTE bis zu
30 Mbit/s. Download
10 Mbit/s. Upload

trennlinie.png


ohne-international-paket.png




trennlinie.png


Jetzt bestellen
Top XL

29 € pro Monat


unlimitierte-minuten-sms-oesterreich-eu.png


unlimitiert:
Minuten & SMS
österreichweit und
in allen anderen
EU-Ländern

trennlinie.png

15gb-datenvolumen.png

15 GB Datenvolumen
österreichweit

davon:

3gb-datenvolumen-in-der-eu.png

3 GB bei Bedarf
innerhalb der EU
bis 15.6.2017*

download-lte-50-mbits.png

LTE bis zu
50 Mbit/s. Download
20 Mbit/s. Upload

trennlinie.png


international-paket.png

inklusive
International-Paket

trennlinie.png


Jetzt bestellen
Top XXL
 
reklama
Vici już patrzyłam na te taryfy z drei i poważnie zastanawiam się nad zmianą. Obecnie mamy tmobile i drożyzna. Tylko ciekawe czy można tak zrobić żeby nr został ten sam? Ten nr już mamy parę lat i nie chciałabym teraz wszędzie podawać nowego
 
Do góry