reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Funia ja też plamiłam z Olkiem a teraz ma ponad dwa lata :-D
Co do cery, to poczekaj spokojnie do 15 tc mniej więcej. Bardzo prawdopodobne, że Twoja cera będzie wyglądała lepiej niż kiedykolwiek ;-) Nie wspomnę o włosach ;-) Przynajmniej u mnie tak było w obu ciążach a problemy na twarzy nie wróciły do dzisiaj :-)

Misia nie mogę dodać zdjęcia, bo nie umiem zmniejszyć rozmiaru na telefonie :-( Zobacz na fb, zwłaszcza u mojego męża na profilu, on dużo wrzuca :-)

Mamcia muszę Ci podziękować! :-D Wybija 19 i mówię sobie "choćby skały srały..." i jakoś się trzymam, żeby nie jeść :-) Czasami Staś ma gastro, strasznie mnie wysysa. Wtedy jem jogurt naturalny przed snem, bo bym z głodu nie wyrobiła. Waga baaardzo powoli spada, ale lepiej wyglądam :-) No i mieszczę się w sukienkę z liceum :-D Brzuch jeszcze nie ten, ale Chodakowska nad tym pracuje :-)

Jutro idziemy ze Stachem do pediatry. Niedawno dużo ulewał. Teraz się uspokoiło (wiadomo jak to przed wizytą...) ale też ma jedno oczko mniejsze trochę, jakby obrzękniętą powiekę, ale też nie jest zaczerwieniona ani nic... Niedawno było wiele akcji dla Oliwki z siatkówczakiem (może słyszałyście, to ludzie z mojego miasta rodzinnego) i świruję już, co dolega Stasiowi...

Kolejne pocieszenie odnosnie plamienia[emoji4]
Z cera zaczely mi sie klopoty po poronieniu wczesniej mialam jakies pojedyncze przypadki,zobaczymy ,mam nadzieje ,ze sie poprawi[emoji4]
Wytrwalosci w cwiczeniach zycze[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alza niestety Twój mąż ma zablokowana galerie "dla intruzow" ;) Widzę tylko zdjęcia, na których Cię oznaczyl.

Funia ja też plamilam (do ok 12 tygodnia) i Nikos niebawem skonczy 2 latka :)
 
Nafoczka kurde chyba cały przewijalam trochę ale nie do końca.
Alza miło mi to czytać super :)
Teraz muszę lecieć potem wpadnę jak małego położę dopiero się wykąpalam po treningu a mama już traci do niego cierpliwość;)
 
MisiaMonisia dziekuje za kolejna dobra dla mnie wiadomosc [emoji4]
Lekarz kazal mi zwiekszyc duphaston do 3razy dziennie i pokazac sie w czwartek


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie. 19.01 miałam zabieg łyżeczkowania. Serduszko przestało bić w 9 tygodniu a zabieg odbył się w 10 tygodniu. Tak długo czekalismy z mężem na drugie dziecko. Nie mogę się z tym pogodzić. Ciągle o tym myślę. Zastanawiam się co mogłam zrobić źle ,co zaszkodziło maleństwu. Nie wiem jak teraz normalnie żyć jakby nic się nie stało. A w środku wielka rana. Boje się dalej próbować ale z drugiej strony myślę że nic nie dzieje się bez przyczyny. Moje maleństwo odeszło ale może po to żebym bardziej doceniła jeśli uda mi się zajść ponownie w ciążę. Po jakim czasie zdecydowalyscie się na kolejne ciążę??
 
MisiaMonisia dziekuje za kolejna dobra dla mnie wiadomosc [emoji4]
Lekarz kazal mi zwiekszyc duphaston do 3razy dziennie i pokazac sie w czwartek


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O ja Funia, czyli będziesz miała wcześniej USG :-) fajnie, nawet trochę Ci zazdroszczę :-p sama zostanę w niepewności :-( :-)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oleczka doskonale Ciebie rozumiem, też prZez to przeszłam tylko ja straciłam dziecko w 6tc będzie ci ciezko, ja do tej chwili nie mogę zrozumieć dlaczego?, obwiniam się ponieważ mam ciężką pracę dużo dźwigam mam wrażenie że to moja wina, teraz hak będę w ciazy od razu idę na zwolnienie i nic innego mnie nie interesuje jak dziecko, w pierwszej ciąży myślałam że ciąża to nie choroba ze można normalnie pracować funkcjonować itd teraz zmieniam swoje zdanie i będę postepowala ze sobą jak z jajkiem hehe o ule mi się uda zajsc w ciaze. Lekarz poradził nam żebyśmy odczekli 4 cykle i tak się stało w 5 już próbowaliśmy ale niestety nie udało sie, próbujemy dalej każdy test który wykonywalam w tym miesiącu był pełny łez i pretensji do meza. Rozumiem że jest ci ciezko, ale musimy żyć kochana dalej, masz już jedno dziecko więc usmiechaj się dla niego, czas leczy rany, to święta prawda, ale on tylko leczy nigdy się rana nie zagoi całkowicie. Życzę ci dużo siły siły i raz jeszcze siły. A i mam nadzieję że masz dobre wsparcie u męża bo ja nie miałam. Całuski dla cb;-) ;)
 
Do góry