reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Justi, dokladnie nie pamietam bo to juz dawno temu bylo, ale wiem jedno ze bardzo mi ten lek pomógł, wiec noe poddawajcie się bo naprawde warto

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam dzisiaj mega kryzys, okropnie mi ciezko na sercu....mam wrażenie ze leki nie działają. ...nie daję rady. ...
 
Dziewczyny ja też się potwornie czuję jak pomyślę sobie o kolejnej nocy i poranku to już się boję. Pewnie rano jak mąż wyjdzie do pracy będę ryczeć. Boże justi jak ten asertin tak powoli działa to ja chyba bezsensu że zaczęłam go w ogóle brać. Minie miesiąc a już trzeba będzie go odstawiać. Jestem przerażona...
 
Niestety musialam wspomoc się xanaxem, lęk był potworny....jutro mam wizyte u swojej psychiatry i psychoterapety w jednym, może mnie to jakos podbuduje...
 
Hej Dziewczyny! ja już na nogach od 3 nad ranem. Nie daje spać i koniec. Na razie jakoś się trzymam i powtarzam że musi być dobrze, wmawiam sobie, że asertin musi mi pomóc, że dzidzia ma się dobrze w moim brzuchu. Wczoraj poszłam z mamą na długi spacer, dziś też chętnie bym poszła ale nie bardzo mam z kim. Zasób koleżanek do odwiedzenia też mi się trochę wyczerpał. Jak wstaniecie napiszcie co u was?
 
Hej dziewczyny! Mnie ciagle denerwuje serce, klade sie wieczorem wali, budze sie wnocy wali, rano wali. Ja juz czasem nie mam sily czy to tak musi być

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Asia! A ja k wali ci to serce to odczuwasz strach? Bo mnie zaczyna walić np w nocy jak zaczynam się czegoś bać. Teraz też dopadł mnie jakiś lęk i serce mi wali.
 
reklama
Mi caly czas szybko bije nawet jak nie mam lęku, lęk mi się pojawia jak mi serce szybciej bije. Ogolnie mi puls to nigdy nie spada ponizej 85/min nawet jak lek wezme i jak odpoczywam a wnocy to na bank powyzej 100 mam

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry