reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Boże, dziewczyny, przeglądam nasze brzuszki, ale to był piękny czas. Ja nie doczekałam się takiego wielkiego brzuszka (mam nadzieję że pamiętacie o moim wcześniaczku, w szpitalu miał 1.850 gram), ale cudownie jest patrzeć na wasze mega brzucholki :-)
Cudownie jest powspominać :-)
 
reklama
cześć drogie Mamy, ja z lipcówek 2016 ;) mam dużo nowych, oryginalnych rzeczy firmy La Millou, z likwidacji sklepu. nie bede tu wklejac linka zeby nie spamowac, ale jesli ktoras bylaby zainteresowana oferta, to zapraszam na priv! pozdrawiam Was ;)
 
oj dawno mnie nie było :) mamy jakąś grupę na fb? bo tak byłoby łatwiej. co u was? i dzieciaczków? :)
Maks zdrowy i radosny, nie możemy sie doczekać wyższych temperatur. Buziaki :*
 
Dziewczyny już niektóre z Was mają roczek dziecka za sobą, jakie praktyczne prezenty Wasze dziecko dostało z którego i Wy jesteście zadowolone i które naprawdę przyciągnęło jego uwage. Mogłybyście się wypowiedzieć? :)
 
My tez ubranka. U mnie w rodzinie kasy sie nie daje raczej prezenty. Od chrzestnej dostsnie rowerek trojkolowy taki z raczka do pchania
 
reklama
Właśnie u nas taka sytuacja że też pełno zabawek po dzieciach mojego rodzeństwa, a przy okazji też pełno ubranek bo też chłopaki są. Także pierwszej lepszej zabawki która praktycznie się zdubluje też bym nie chciała, ubranka odpadają a pieniędzy też jakoś nie bardzo chce. Rowerek trójkołowy babcia zaproponowała że kupi, ale też dostaliśmy w spadku. Chciałam kupić fajne krzesełko na rower Link do: Fotelik rowerowy Kiss szaro-zielony HAMAX - CentrumRowerowe.pl coś takiego, ale jakoś mąż mi wybił w połowie to z głowy i mam wielki dylemat co do tych prezentów.
 
Do góry