reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Moj wczorajszy zakup :)
Mutsy Evo
1487497310-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alex milego uzytkowania ja mialam mutsy igo juz pisalam o nim swoja opinie. :)

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
Dziękuję.. :)
Ja próbowałam kilka razy ten wozek ( i mi bardzo odpowiada) tymbardziej że tu gdzie mieszkam to spoko drogi są..a zim jako takich niema.. Oby się sprawdził..wymagająca nie jestem..a zrobił na mnie wrażenie:)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, wygodniejsze są jeansy z pasem na brzuszek czy takie niskie, tylko pod? Muszę kupić jakieś do chodzenia do pracy i mam dylemat... Póki co mam mały brzuszek, a przed ciążą nosiłam tylko wysokie jeansy i zaczyna być mi w nich niewygodnie. Bardzo dziękuję za pomoc:-)
 
Dziewczyny, wygodniejsze są jeansy z pasem na brzuszek czy takie niskie, tylko pod? Muszę kupić jakieś do chodzenia do pracy i mam dylemat... Póki co mam mały brzuszek, a przed ciążą nosiłam tylko wysokie jeansy i zaczyna być mi w nich niewygodnie. Bardzo dziękuję za pomoc:-)
Chyba musisz przymierzyć i sama ocenić bo z rozmów tu wyszło że to dość indywidualna sprawa :)
 
Mierzyłam tylko takie z wysokim i góra pasa jest bardzo luźna, a tych niskich nie widziałam nigdzie stacjonarnie, żeby przymierzyć... Zamówiłam z hm online i od nich niskie były sporo za duże mimo najmniejszego rozmiaru. Dziękuję za odpowiedź, szukam dalej:-)
 
reklama
Do góry