reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hellow ;-)

I znow mi wcielo posta wrrryyy...

To tak szybko (chyba :p )..
Co do plci to tetaz cory naciskaja zeby wiedziec, na poczatku nie chcialm znac az do porodu, ale zostalam przeglosowana :p . U nas jak bylam w trzeciej ciazy wszyscy w kolo peplali MUSI byc chlopak , b dwie cory juz w domu, myslalam ze ich w kosmos wykopie.

Ale piszecie o pysznym jedzonku , mmmm az slinka cieknie, a ja juz tak jakby na diecie jestem :-(
Gratki kolejnych ruchow :-D

@ikulka spokojnie na poczatku ruchy sa nieregularne ;-)

Co do zamkniecia watku to jestem na tak , glos oddany. Jesli chodxi o ewentualne nowe osoby to beda i tak mogly dolaczyc, wystarczy ze napisza do moderatora na priv i nie bedzie problrmu, widzialam tak na innych watkach ;-)

U nas caly dzien pada deszcz buuu, a na dodatek Nel jest od wczoraj "pociagajaca" :-( , a dzis w nocy okropnie co i rusz plakala :-(

Dobra, pozniej znow cos skrobne, zatrzymalam sie na str 1414 :p
 
reklama
Pogoda dół i jak patrzyłam tak ma być co najmniej do połowy marca. Ale tu u nas noa zadupiu zawsze zima dłużej trzyma. Moja ziomalka JustynaWM cos o tym wie co nie?
 
Dzień dobry Manusie :) witam tez nowe koleżanki :* miło że jeszcze sie nasze grono powieksza :)

U mnie dziś piękne sloneczko, ale od rana mloda ma histerie. zaprosiła sobie na noc sąsiadke i tak zaszalały ze poszły spac o 23, a wstaly o 8. Gdzie nasza gwiazda ostatnio do 9.30 spała... Wstala lewa noga, dodatkowo balonik jej pękł i afera gotowa. Teraz Siedza na ogrodzie i buszuja :) cisza i spokoj he he

Widzę tez ze obecnie forum zdominował temat słodyczy, u mnie to różnie raz mam ochote a czasem patrzeć nie moge. Czekolada w ogóle mi nie wchodzi i mam zbrzyd. Za to opędzlowalam do herbaty 3/4 słoika z pieczarkami marynowanymi <3

Mezowaty namówił mnie na remont salonu- nie wiem czy mówilam, ale wprowadzikiśny się do domu po moich dziadkach, a tu niestety mury nie widziały remontu od dobrych 15 lat jak nie lepiej. Mamy już pokoj dzieci zrobiony w elektryce, zostalo pomalowac,. Sypialnie w październiku konczylismy (i z tego świętowania nowego lokum wyszła fasloka ).
Teraz maz siedzi i rozpisuje co i jak i juz zaczynam sie bac
 
Mnie spojenie nie boli, brzuch czasami ale wtedy nospe lykam, ruchy jako takie drgania i trzepotania czuje ale rzadko (chyba). Rożek rzecz zbędna. Jak ktoś boi się na ręce to dzieci jest poreczniejszy w tym. Mi w szpitalu na oiomie córkę jak zawitali to ciasno w kocyk. Latem to i większą pielucha flanelowa starczy
 
Widzę że tu dużo mamusiek idzie dzikim szałem i mimo że ma małe dzieci kolejne sobie zafundowały. Dużo siły życzę tym co po nocach jeszcze wstają.

A ja dziś 8.00 do laboratorium a tam ze 40 osób. Na szczęście dla ciążowe oddzielna kolejna i weszłam po 5 min.
 
Popieram z rozkiem, zimowe dzieci rożek tak jak najbardzien przydatny. Moje nimi oplatalam i spaly jak złoto. A na lato, jak bedzie gorąco to albo bawełniany otulacz, albo flanelowa pielucha. Jak bedzie chłodniejsze to lekki kocyk :)

Spojenie mnie bolalo juz 2 noce, pierwsza jak nie wiedziałam ze jestem w ciazy. A za drugim razem cała noc spalam z poduszka miedzy nogami
 
Ostatnia edycja:
Zresetuj się jak najbardziej, każdej z nas jest to potrzebne, aaa i smacznego
dziękuję, było pysznie :happy: objadłam się tak, że przed spaniem dalej czułam wszystko pod gardłem haha a na jednym zdjęciu wyglądam jakbym się rzuciła na jedzenie, bo tydzień nie jadłam :laugh2:

witam niedzielnie!
dziś idziemy z teściami do restauracji wietnamskiej - pyszny weekend :happy:

robiłam badania i po 2h miałam wynik!
niestety mam anemię .. łykam witaminy, żelazo, kwas foliowy ..
boję się, bo 3 lata leczyłam się na hematologii właśnie z powodu anemii niewiadomego pochodzenia ..
jutro idę do internistki (muszę podbić wizytę w karcie ciąży), więc zapytam, co i jak, a do gina dopiero 28go :hmm:
 
Cześć! Pół dnia mi zleciało, obudziły mnie słowa (o 7 rano! :p): ciociu się śpisz? Słodka maluszka.. [emoji173]

@Truskaweczka2017 Dzięki za wyjaśnienie ;)
@GuaRaNa Fotel taki hm.. Troszkę w angielskim stylu. Taki "oklepany" bo jest praktycznie na każdym zdjęciu pokoika dziecięcego w necie [emoji14] Z obiciem żółtym albo turkusowym. Pokoik maleństwa ma być szary więc przyda się kolor dla kontrastu ;)

 
reklama
Mam 26 lat , będzie to moje pierwsze dziecko [emoji2]i już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła trzymać moje maleństwo w ramionach ale to pewnie jak każda z was [emoji2]Mieszkam w małej wsi w województwie zachodniopomorskim.W domu mam zapierdziel kupiliśmy z mężem domek i teraz musimy się spieszyć z remontem żeby zdążyć do sierpnia a jest jeszcze trochę pracy w sumie to zaczynaliśmy od zera bo zburzylismy wszystko zostały tylko 4 ściany a reszta do wymiany [emoji2]w sumie już dużo zrobiliśmy zostało nam położenie regipsow na dole ,pomalowanie ścian i położenie podłóg ,góra jest już prawie gotowa i już tu mieszkamy [emoji2]zawsze to na swoim [emoji2]

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
Z której części zachpom??
 
Do góry