reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzień Dobry mamuśki, ja jade dziś do ikea po zakup łóżeczka+komody (nadstawkę do przewijania zrobi mąż.Powiem wam ze dopiero w tym tyg.brzuszek mi wyskoczył tak ze widac ze jestem w ciazy.Zaczyna byc powoli cieżko.Trudno mi wstać z łóżka i jakos tak boli mnie krocze. Mam takie uczucie rozpierania w pochwie. Pewnie to normalne ale już nie moge sie doczekać wizyty aby sprawdzic czy wszystko ok.My juz odnowiliśmy ściany w pokoju, szafy skręcone takze powoli mozna kompletować wyprawkę:) Miłego i spokojnego dnia:)
 
reklama
Ja tez juz nie moge doczekac sie wizyty, zeby zobaczyc Malutka i sprawdzic czy wszystko ok.. ten ostatni tydzien przed wizyta to mi sie zawsze ciaaaaagnie ;) a wizyte mam we wtorek, ktos tez wtedy wizytyje?
tez mnie pobolewa brzuch, ale to pewnie przez to ze szybko rosnie, no i ja tez duzo czasu spedzam w aucie- dojezdzamy do pracy ponad 100km.
Jestesmy umowieni z ginekologiem ze przywieziemy pendrive i nagrany usg:D mam nadzieje ze Pola sie pokaze, bo ostatnio bardzo sie ruszala ale caly czas plecami do nas- wredotka;)
Milej niedzieli!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
A! I dobrze ze jestescie, bo przez to ze macie juz tyle kupione, motywujecie mnie zebym tez sie za to wziela;) ja nie mam NIC, oprocz kilku ubranek... jestem w lesie!!! Ale w przyszlym tyg robie liste i zaczynam kupowac;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Ja tez juz nie moge doczekac sie wizyty, zeby zobaczyc Malutka i sprawdzic czy wszystko ok.. ten ostatni tydzien przed wizyta to mi sie zawsze ciaaaaagnie ;) a wizyte mam we wtorek, ktos tez wtedy wizytyje?
tez mnie pobolewa brzuch, ale to pewnie przez to ze szybko rosnie, no i ja tez duzo czasu spedzam w aucie- dojezdzamy do pracy ponad 100km.
Jestesmy umowieni z ginekologiem ze przywieziemy pendrive i nagrany usg:D mam nadzieje ze Pola sie pokaze, bo ostatnio bardzo sie ruszala ale caly czas plecami do nas- wredotka;)
Milej niedzieli!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
Ja też we wtorek wizytuje :-D :-D :-D

A jutro glukoza :-/

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A! I dobrze ze jestescie, bo przez to ze macie juz tyle kupione, motywujecie mnie zebym tez sie za to wziela;) ja nie mam NIC, oprocz kilku ubranek... jestem w lesie!!! Ale w przyszlym tyg robie liste i zaczynam kupowac;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
Tydzień lub dwa i nas dogonisz [emoji23]

f2w3rjjgnb5ps9uz.png
 

Załączniki

  • wyprawka.pdf
    84,1 KB · Wyświetleń: 94
  • wyprawka_dla_noworodka.pdf
    67,4 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Do góry