reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Aga chodzi mi o zdrowotnosc tego cuda. Nie wszystko co modne i niby wspomagające jest tak na prawdę dobre.

W maju to będę na miesiąc przed i juz musze mieć wszystko, córka ma urodziny, wiec musze wyprawic imprezę, bo ostatnia w tej szkole.. I nie wyobrażam sobie zakupów bo już się będę ledwo toczyć.. To jest tak ciężko na końcówkach..
Wtedy zostawię sobie prania i prasowania :)
 
reklama
Ale Ty Kochana masz rozwiązanie na prawie 3 tyg przede mną, stąd ten mój narzucony termin [emoji6]

Ja już kilka razy pisałam - na chwilę obecną, nie mam gdzie tych zapasów upychac (oczywiście mogę porozwozic wszystko po moich rodzicach czy do babci, ale.. wolę poczekać do maja na domek - i na swoim wietrzyc).

A z tym motylkiem to właśnie nie mam pojęcia odnośnie zdrowotnosci. Zawsze można go wykorzystać w formie późniejszej maskotki [emoji5]
 
Wczorajsze zakupy. Polarek i body są większe ale to na później.
20170220_111823.jpeg
20170220_111656.jpeg
20170220_111917.jpeg
 

Załączniki

  • 20170220_111823.jpeg
    20170220_111823.jpeg
    72,4 KB · Wyświetleń: 356
  • 20170220_111656.jpeg
    20170220_111656.jpeg
    62,2 KB · Wyświetleń: 339
  • 20170220_111917.jpeg
    20170220_111917.jpeg
    85,5 KB · Wyświetleń: 342
Nie wiem co do motylka. Ale wiadomo ze wszelki poduszki sa niewskazane do przynajmniej roku. Nawet plaskie nalesniki. Wiec mysle ze nie ma potrzeby z motylkiem.
 
Lilith co do poduszki to ja osobiscie jakos sobie nie wyobrazam. Mysle ze bedzie cieplo wiec im mniej kolo dziecka tym przyjemniej chyba no i jakos jak tego uzywac po co i gdzie??w foteliku jest juz taki wklad dla noworodka wiec sama nie wiem ale pikna na pewno jest taka podusia
Inka slicznosci kupilas [emoji106][emoji106]

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Link do: Poduszka antywstrząsowa Angel's Wings

Link do: Poduszka antywstrząsowa Emiludek - moja opinia - XaviLove

Np.tu.
Ona ponoć jeszcze reguluje temp.by się nie przegrzewalo dziecko.
Te poduszki mają same dobre opinie na forach a nie mogę nigdzie znakezc oceny eksperta..
U nas jest sztywne zawieszenie, gondola dodatkowo bujana ale.. I tak myślę, że to dobre rozwiązanie..


Aga, ja też prócz komody nie mam gdzie upychac. Wózek poszedł w odstawke i leży na szafie, drugi, łóżeczko, materac, plus wanienka, gondola, bagi na strychu.. A gdzie dam cała resztę nie wiem hihi.
 
reklama
Ja to w maju już chce ostatni zakup robić w postaci łóżeczka i regału żeby nie stały teraz i się kurzyly :) a tak całą resztę mam zamiar mieć już do połowy maja kupione :) czerwiec zostawiam na pranie i prasowanie ciuszków i oczekiwanie na akcje :)

f2w3rjjgy5cue5bk.png
Dokladnie, ja tez do maja planuje miec wszystko, ewentualnie jeszcze jakies zakupy przez internet. Coreczka wczesniej sie urodzila i pewnie bede chciala juz w czerwcu nie latac za rzeczami tylko chuchac na brzuch i dmuchac...
 
Do góry