reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Vinszka, według mnie warto. Mi też wszystko pięknie rośnie i pęka ale jednak za kazdym razem mam Ovitrelle. Po zastrzyku gdzieś po 32-33 godzinach miałam IUI. Jak już napisano wyżej masz pewność że owulacja nastąpiła i nasienie się przyda ;) A to że sie nie udało, to nie znaczy że ten zastrzyk jest bez sensu. Powodzenia!

adunnnia, super, że już niedługo będzie punkcja :) Kciuki! Rozumiem, że nie miałaś antykoncepcji i od razu stymulacja?

annet, kciuki za IUI! Ja już czekam na wynik!

cikulinka, kciuki za piękne II!

Wczoraj miałam urodzinki :) Skonczyłam 31 lat także najwyższy czas na dzidziusia :sorry:
Tak, bez antykoncepcji [emoji6] krotki protokół

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny kiedy robilyscie najwczesniej test po iui? Wiem, ze powinnam w dniu okresu zrobic bete i tak zrobię. Ale chciałabym zrobić sikańca wcześniej tylko nie wiem od kiedy jest sens
 
Ludek w takim razie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Niech Ci się spełni to największe marzenie!!! :biggrin2:
Wczoraj byłam u siostry na urodzinach, skończyła 30 ! ;) A ja za 9 dni 31 skończę...

Haha, czyli mamy w tym samym dniu urodzinki z twoją siostrą :) A tak w ogóle blisko siebie macie ;) Dziękuję za życzenia, czekam na spełnienie marzenia :rofl:
 
Dziewczyny kiedy robilyscie najwczesniej test po iui? Wiem, ze powinnam w dniu okresu zrobic bete i tak zrobię. Ale chciałabym zrobić sikańca wcześniej tylko nie wiem od kiedy jest sens

Oska, myślę, że 12-13 dni po IUI możesz próbować :)

Dziewczyny, dziękuję za życzenia! :rofl2: Widzę sporo nas tu jest rowieśniczek a do tego bliskie daty urodzin czyli nie przypadkowo tu się dobrałyśmy :cool2:
 
Oska, myślę, że 12-13 dni po IUI możesz próbować :)

Dziewczyny, dziękuję za życzenia! :rofl2: Widzę sporo nas tu jest rowieśniczek a do tego bliskie daty urodzin czyli nie przypadkowo tu się dobrałyśmy :cool2:
No to ja staruszka przy Was, bo w maju 34... Kiedy to zleciało??? Wszystkiego najlepszego [emoji8]
 
Pięknie dzień się zaczął pieknie zakończył, jestem po wizycie przed ivf, zaczynam stymulacje gonalem ZS tydzień wizyta kontrolna przed punkcja, teraz to musi być dobrze, teraz stawiam na relax;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Super czyli idziemy równo [emoji4] ja od srody 22.02 gonal+ menopur a w ndz 26.02 dodatkowo do tego zestawu gonal, menopur + Orgalutran. W pon 27 wizyta kontrolna i punkcja tez jakos kolo4-6 marca. Ale sie ciesze ze wszystko ok [emoji4] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pięknie dzień się zaczął pieknie zakończył, jestem po wizycie przed ivf, zaczynam stymulacje gonalem ZS tydzień wizyta kontrolna przed punkcja, teraz to musi być dobrze, teraz stawiam na relax;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli ty też krótki protokół? A przypomnij mi proszę jaki u was czynnik nieplodnosciowy?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pięknie dzień się zaczął pieknie zakończył, jestem po wizycie przed ivf, zaczynam stymulacje gonalem ZS tydzień wizyta kontrolna przed punkcja, teraz to musi być dobrze, teraz stawiam na relax;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Super czyli idziemy równo [emoji4] ja od srody 22.02 gonal+ menopur a w ndz 26.02 dodatkowo do tego zestawu gonal, menopur + Orgalutran. W pon 27 wizyta kontrolna i punkcja tez jakos kolo4-6 marca. Ale sie ciesze ze wszystko ok [emoji4] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
To jak ja będę wiedziała co i jak to wy już będziecie po wszystkim... Super!!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A co do wieku to moze ja mam tu jakas rowiesniczke ??? W tym roku koncze 25 ;)

Dzis jade na ocene owu i napisze pozniej co i jak :)
 
Do góry