reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A tak wogole to witam was dziewczyny.u mnie dziś 18 dc.choroba już minęła i jest ok.Która testuje na dniach?jest tabelka?już mi trochę lepiej.odpuscilam już trochę :)planujemy wakacje chyba na Chorwacji więc myślenie inne.co ma być to będzie :tak:
 
reklama
Ja miałam testować 26.02, ale owulacja sporo się przesunęła i @ wypada gdzieś na 3-4.03.

Zaraz jadę z synem do lekarza. Nie chce mi się wychodzić z domu :(


- - - - - - - - - - - - - - - -
Synek [emoji170][emoji170][emoji170] luty 2014
 
Hej dziewczyny, wyłaniamy się z krzaczorow ale tylko na chwile :)

Otrzymałam wyniki męża i jestem załamana. Są gorsze niż były tzn ilość.. bo ruch i morfologia się poprawiły. M bierze androwit i kwas foliowy. A i w badaniu wyszło ze w nasieniu są bakterie. Czy to one mogą powodować zmniejszenie ilości żołnierzyków? Czy to dalej wina żylaków powrózka które podgrzewają jajca?
Operacja za jakieś dwa trzy miesiące... potem drugie tyle czekać na nowa armie.. :(


@auslanderka ja wierze ze to ciąża, trzymam kciuki za Ciebie mocno!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem dzisiaj wykończona! Mała dała mi popalić i nie spała ani sekundy, chcę już do domuuuuu!!! :(
 
Do góry