reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Tak, na sierpień. A Ty kochana głowa do góry! Uwierz w to, że limit nieszczęść i smutków masz już wyczerpany i teraz będzie już tylko dobrze :) wierzę, że do września też będziesz już w kolejnej ciąży i dzięki temu będzie Ci łatwiej przetrwać ten dzień na który miałaś terminu porodu

Inezka niestety tak to jest, że jednych los doświadcza bardziej, innych mniej... Ale tak jak mówisz- pozytywne nastawienie naprawdę pomaga przetrwać te trudne chwile. I mimo, że czasem wydaje się, że nie ma już nadziei to właśnie to forum jest dowodem na to, że nigdy nie można tej nadziei tracić bo marzenia naprawdę się spełniają :)
Ja wierzę :) I starania zaczynam jak tylko będziemy mieć zielone światło :) Liczę,że wyniki będą ok i że znajdę gina który chociaż będzie chciał mi pomóc :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tylko pozytywne myslenie i nadzieja na mały cud pozwala nam przetrwac te trudne chwile ... Zawsze zastanawiam się dlaczego los tak doswiadcza jednych a inni cale zycie idą droga usłaną płatkami róż. ..


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
To samo mówiłam dzisiaj do męża. Czy to jakaś kara?? Może to po to żebyśmy bardziej docenili kiedy w końcu dostaniemy to o czym tak marzymy?? Tego nie wiem. Wiem jedno, że nam wszystkim się w końcu uda. MUSI!!
 
Tylko pozytywne myslenie i nadzieja na mały cud pozwala nam przetrwac te trudne chwile ... Zawsze zastanawiam się dlaczego los tak doswiadcza jednych a inni cale zycie idą droga usłaną płatkami róż. ..


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też często się nad tym zastanawiam.

Trzymaj się w tym trudnym dniu [emoji8]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko pozytywne myslenie i nadzieja na mały cud pozwala nam przetrwac te trudne chwile ... Zawsze zastanawiam się dlaczego los tak doswiadcza jednych a inni cale zycie idą droga usłaną płatkami róż. ..


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Też uważam, że nie jest to sprawiedliwe, ale nie mamy na to wpływu niestety.

W ramach refleksji
16681818_1327647743939094_4083919157236940456_n.png
 
Ostatnia edycja:
Witam jeszcze kilka dni temu bylam szczesliwą przyszłą mamą i w czwartek koniec ...szczęście jak bańka mydlana ....jutro szpital i wywołanie poronienia [emoji22]to moj drugi aniołek [emoji72][emoji72]co prawda mam już troje dzieci i jestem po 40-stce ale nie poddam się i nadal bedziemy walczyć o nasz mały cud ...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro kochana
Trzymaj się cieplutko :-*
 
Juz jestem po ...[emoji72][emoji22]zabieg mialam o 21:00 [emoji22]jutro pewnie do domku .Z calego serca dziękuję wam wszystkim za wsparcie i życzę powodzenia wam i sobie w dalszych staraniach o mały wielki cud [emoji8]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry