reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

Aniołek dawaj fotki! Masz rację lepiej wszystko wcześniej przygotować niż później zaprzątać sobie głowę drobnostkami. Mi też mówili po co tak wcześnie wszystko kupuję i przygotowuje a w 8-9 msc nie miałam już siły, a jak mała się urodziła to już w ogóle nie mialam do tego głowy. A do tego szykowanie kącika maleństwa jest takie cudowne :)
A Tymek to faktycznie chyba coraz bardziej popularne imię :)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny co taka cisza, jak się dzieciaczki chowają i jak tam brzuszki u Tych które je jeszcze mają? Ja jeszcze w dwupaku ale już na dniach i na nas przyjdzie pora się rozpakować [emoji5]
 
Hejka...rzeczywiście cisza jak makiem zasiał :rofl2:
Mój kluseczek wczoraj był na wrażeniu i ma już 8940g :rofl2: także jest co nosić. ..
A zębów dalej brak :rolleyes2:
Zaczęłam mu rozszerzać dietę od 7.03 ale nie podchodzi do tego zbyt entuzjastycznie (pluje na odległość)... woli cyca :blink:
 
Jak tam Czarownica urodziłaś? Pochwal się :)
Dawno tu nie zaglądałam ale widzę że niewiele się dzieje... My też już zaraz rozszerzamy dietę ale dziś jeszcze mamy wizytę u alergolog i muszę dopytać o wszystko. Od czego zaczynalas Ala? I lepiej jest teraz? Wprowadzalas już kaszki?

A w niedzielę mamy chrzciny :)


Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jurczux zaczęłam od marchewki a kaszki jeszcze nie podawałam.
Nadal bardziej degustuje niż je ale nic na siłę :tak:
Jak po wizycie u alergologa?

Udanych chrzcin, ja ustaliłam sobie termin na maj :rofl2:
 
Po alergologu u nas dobrze, buzia jeszcze trochę czerwona, ale na reszcie ciała już nie ma zmian. I dostaliśmy zielone światło do rozszerzania diety więc już drugi dzień dziś jedliśmy marchewkę i jestem w szoku bo je bardzo ładnie, wcale nie pluje, wczoraj gotowałam sama a dziś dałam słoiczek i zjadła pół sloiczka! Zarlok po tacie!


Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A może są jakieś mamy z osiedla Botanik? :)

Oj nie było mnie ładnych kilka miesiecy.. wczoraj Antek skończył 11 miesięcy, kiedy to zleciało?! chodzi już sam od 9 miesiąca, szybko nam się ładnie rozwija, próbuje coś tam mówić, smieszek jakich mało z tego naszego kawalera :) a co u Was? jak dzieciaki? Mnie trochę dobija momentami ta monotonia i samotność w domu..
 
Chomik fajnie, że tak ładnie się młody rozwija :) mój już 13 miesięcy ma skończone i to mały kaskader wszędzie próbuje wchodzić :)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry