reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Warszawa - gdzie??

zwykle korzystam z cardioteam więc i usg tam robiłam:) precyzyjne wyniki to coś na czym mi zależało no i ogólnie podoba mi się ich profesjonalne podejście na każdym kroku jeśli spodziewacie się maluszka dbają tam o was bardzo :)
 
reklama
Ja robiłam swoje USG w 13tc u dr Makowskiego - niezwykle kompetentny, przemiły, a do tego był w stanie określić już płeć (!!!). Pełna, rzetelna informacja w bardzo przystępny sposób. Badanie dostałam też nagrane na płytę, więc mogłam też później puścić rodzinie. Dr Makowski przyjmuje na Żytniej.
 
Witam, ja polecam Centrum Medyczne Praga w Warszawie przy ul wileńskiej. Doktro bardzo cierpliwy jak dzieciątko nie chce się pokazać i wszystko dokładnie wyjaśni jak nie wiemy. :)
 
Ja robiłam swoje USG w 13tc u dr Makowskiego - niezwykle kompetentny, przemiły, a do tego był w stanie określić już płeć (!!!). Pełna, rzetelna informacja w bardzo przystępny sposób. Badanie dostałam też nagrane na płytę, więc mogłam też później puścić rodzinie. Dr Makowski przyjmuje na Żytniej.
Też tam robiłam USG i zdecydowanie polecam.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja serdecznie polecam wykonanie USG w lecznicy Alfa-lek w Warszawie, gdzie można tego dokonać praktycznie od ręki. Jest to prywatna lecznica, więc trzeba za to zapłacić, ale też nie dużo, no i można zapłacić za samą usługę bez konieczności opłacania później miesiącami jakiegoś abonamentu medycznego.
 
Ja robiłam usg w 12 tygodniu u dr Alicji Bednarowskiej-Flisiak w przychodni Fertina na Dzikiej. Zrobiła mi też test pappa i wyliczyła ryzyko chorób genetycznych. Na usg udało się już zobaczyć, że to syn. Jestem pod wrażeniem wiedzy Pani doktor oraz podejścia do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, mimo że pod drzwiami była już kolejka.
 
reklama
USG prywatnie zrobisz też w poradni lekarskiej Karney. Polecam, bardzo fajna kadra lekarzy, krótkie terminy i miła atmosfera :tak: na USG pamiętam, że nie czekałam długo, ale to już jakiś czas temu było, więc najlepiej tam zadzwonić.
 
Do góry