reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

He he... ja i tak nie mogę pączków bo mam cukrzyce:mad: M powiedziałam, że jak będzie mnie odbierał ze szpitala po porodzie to ma przyjechac z pączkiem:D
Beata przeszło 140 na 80pare, nie pamietam dokładnie. Ale od kilku dnie mam takie kołatanie serca, nawet w nocy i to moze być od skoków ciśnienia. Gin powiedział, że tragedii nie ma, ale ze względu na na nasze przejścia woli nas poobserwować.

Wiem, pamietam o cukrzycy. Ja mam na paczka ochote juz chyba ze 2 miesiace, ale tu ciezko o cos takiego. Mam zamiar w czw zrobic takie z piekarnika, ze niby zdrowiej [emoji12] Zobaczymy co wyjdzie [emoji4]
A lekarza rozumiem, lepiej dmuchac na zimne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
He he... ja i tak nie mogę pączków bo mam cukrzyce:mad: M powiedziałam, że jak będzie mnie odbierał ze szpitala po porodzie to ma przyjechac z pączkiem:D
Beata przeszło 140 na 80pare, nie pamietam dokładnie. Ale od kilku dnie mam takie kołatanie serca, nawet w nocy i to moze być od skoków ciśnienia. Gin powiedział, że tragedii nie ma, ale ze względu na na nasze przejścia woli nas poobserwować.
To w sumie lekko podwyższone masz,ale w ciąży lepiej pilnować.
A z tarczyca ok? Bo często kolatania serca są też od tarczycy. Ja mam czasami (rzadko) ale to od razu poznaje jak mi tsh skacze :/ bo ciśnienie sprawdzam sobie tak ok 2 razy dziennie.
Kochana, Ty się nic nie przejmuj :) Ja mogę zjeść za Ciebie ile tylko pączków chcesz,a potem Ci wysłać cała paletę ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, pamietam o cukrzycy. Ja mam na paczka ochote juz chyba ze 2 miesiace, ale tu ciezko o cos takiego. Mam zamiar w czw zrobic takie z piekarnika, ze niby zdrowiej [emoji12] Zobaczymy co wyjdzie [emoji4]
A lekarza rozumiem, lepiej dmuchac na zimne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gdzie tam z piekarnika ;) takie tlusciochy na smalcu smażone wcinac ;)
A tak poważnie to ja chętnie przepis poproszę :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja mama robiła w weekend pączki i wyszły jej przepyszne :) Niestety dostałam po nich ogromnej zgagi więc w tłusty czwartek zadowole się chyba faworkami :( Przeklęta zgaga w ciąży :(
 
Rybka gratulacje !!!!
Miłego dnia dziewczyny.
Ja się wykończę przez te nocne siusianie Serio
Wczoraj obudziłam się o 3:40 i już nie zasnąłem położyłem się późno byłam tak zmęczona że aż nie mogłam zasnąć,dziś nie śpię od 4 :22 .
Musiałam oddać próbkę siusiu do badania i oczywiście zasnąć już nie mogę.
Chyba se cewnik zamontuje :eek:
 
Rybka gratulacje !!!!
Miłego dnia dziewczyny.
Ja się wykończę przez te nocne siusianie Serio
Wczoraj obudziłam się o 3:40 i już nie zasnąłem położyłem się późno byłam tak zmęczona że aż nie mogłam zasnąć,dziś nie śpię od 4 :22 .
Musiałam oddać próbkę siusiu do badania i oczywiście zasnąć już nie mogę.
Chyba se cewnik zamontuje :eek:
Mam to samo :( pobudka przed 3 rano i tyle z mojego spania...:( jeszcze do tego cierpna mi w nocy nadgarstki :(
 
reklama
Dziewczyny, te z duzym biustem. Nie zniszczyly Wam sie piersi? Moje teraz sa masakra, 2 pietra nizej, nie chce nawet myslec jak beda wygladac jak przestane karmic[emoji15] beda kompleksy albo plastyka. Przed ciaza byly super. Nie sadzilam ze az tak zmienia wyglad[emoji15]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry