reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Znowu plamienie...nie wytrzymam tego. Czy to możliwe ze po wczorajszym badaniu? Śluzowka mocno przekrwiona jest. Jezuuu.
Jejuniu... Normalnie bym powiedziała ze takie plamienia to nic złego i takie tam ale z twojæ historią chodziła bym po suficie ze stresu :(
Tulę, trzymaj się i staraj przetrwać ten tydzień. Jeszcze 5 dni do poniedziałku :*
 
reklama
Jaki klej możesz coś więcej na ten temat napisać proszę. Pierwszy raz o tym słyszę.
Kurde martwi mnie to plamienie jest coraz gorzej ginekologa man dopiero w poniedziałek:-/
"Klej" to tak w cudzysłowie... Chodzi o embrio glue. Przy młodszych zarodkach może jest większy sens jego użycia ale mimo to nie mogłam sobie odpuścić. MoM, ze wiem, ze nie ma dowodów na to ze w przypadku blastocysty pomaga cokolwiek.

Z ulepszaczy można jeszcze zrobić nacięcie na otoczce przed transferem (AHH ale to u młodzych zarodkow, 3 dniowych i można zrobić zadrapania w śluzówce macicy w cyklu fansferu. O tym ostatnim nigdy z lekarzem nie rozmawiałam ale mozesz popytać...
 
A z którego Invimedu jesteś?
U mnie nie było zadnego spotkania z koordynatorem. Umówiłam sie na wizytę i tyle... Tyle ze ta moja pierwsza wizyta nie była pierwsza bo 2 lata wczesniej u nich byliśmy u niego lekarza na monitoringu i badaniu nasienia no i byliśmy w bazie. Do koordynatorek zachodzę jak mam jakies pytania jeszcze po wizycie, przypomni mi sie coś a nie chce zawracać głowy lekarzowi.

Ja mam telefon do lekarza i do koordynator z infolinii. I maila do lekarza. Miałam pytania to zadzwoniłam i poprosiłam o kontakt to sami mi zaproponowali ze dadzą mi te dane. A poza tym sam do mnie lekarz dzwonił z tego numeru kilkakrotnie - pierwszy raz zeby poinformować ile sie komórek zapłodniło, a potem pare razy np zeby dać mi znać jaka beta albo dalszy plan działania jak wyniki jakies tam moje otrzymał. Ale nie w pierwszych wizytach tylko juz jak konkrety sie zaczęły.
Ja też wcześniej kontaktowałam się z koordynatorką jak np. przesyłałam wyniki badań czy miałam jakieś pytania. Teraz sytuacja się skomplikowała bo nie wiemy co robić a trzeba podjąć jakieś decyzje i chce, żeby podjął je lekarz a odpowiedź koordynatorki była bardzo ogólna i mi nie pomogła. Poprosiłam mailowo o bezpośredni kontakt do lekarza. Zobaczę jaka będzie odpowiedź. U nas w marcu miała być już stymulacja ale teraz to nie wiem czy się uda...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry [emoji173]️ jest 3.44 a ja na nocnym dyżurze [emoji849] o 9.30 mam spotkanie w klinice z Panią Dr w sprawie wyników na trimbofilie i ewentualnego Criotransferu jeśli endo urosło ...
trzymajcie proszę kciuki

Całuje i ściskam Was mocno!

Ps/ rybka Ciebie ściskam szczególnie [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O
"Klej" to tak w cudzysłowie... Chodzi o embrio glue. Przy młodszych zarodkach może jest większy sens jego użycia ale mimo to nie mogłam sobie odpuścić. MoM, ze wiem, ze nie ma dowodów na to ze w przypadku blastocysty pomaga cokolwiek.

Z ulepszaczy można jeszcze zrobić nacięcie na otoczce przed transferem (AHH ale to u młodzych zarodkow, 3 dniowych i można zrobić zadrapania w śluzówce macicy w cyklu fansferu. O tym ostatnim nigdy z lekarzem nie rozmawiałam ale mozesz popytać...
O to wszytko też zapytam niech się patrzy na mnie jak na wariatke ale gdzieś to mam chce mieć czyste sumienie, że zrobiłam wszystko co mogłam
 
reklama
Znowu plamienie...nie wytrzymam tego. Czy to możliwe ze po wczorajszym badaniu? Śluzowka mocno przekrwiona jest. Jezuuu.

Yplocka niestety wiem co przezywasz, od 10dpt mam plamienia,krwawienia [emoji17] teraz wyszło ,ze to krwiak i leze( naprawdę LEZE, tylko na siku i jedzenie wstaje) moze masz podobnie jak u mnie, wiec oszczędzaj sie i wierz w kropka, bo mi wstyd, ze zwątpiłam w mojego wielokrotnie [emoji17]
Duzo uścisków [emoji8]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Do góry