reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U nas z Kornelka nie było problemu . Jeszcze jak w ciąży nie bylam to wiedzialam że jak bede miała córeczkę to bedzie Kornelka. A jak juz bylo wiadomo ze dziewczynka to juz innej opcji nie bylo. :D.

5djylbetecfse5n6.png
U nas było identycznie...od zawsze córeczka to Kornelka, więc z imieniem nie mamy problemu ;-) Kornelka to przesliczne imie :-)

 
reklama
No ja właśnie nie od początku a założyly mi karte dopiero w 11 tygodniu i od wtedy kontroluje a tak to szczerze mówiąc nie ważyłam sie sama i nawet nie wiem czy w pierwszym trymestrze tyłam czy nie. Waga nie była moim ulubionym gadżetem i rzadko z niej korzystałam. A jak już sie dowiedziłam o ciąży to tez nie pomyślałam bo inne sprawy były dla mnie wtedy ważniejsze :)
 
Suelen trzymam kciuki za Ciebie i dziewczynki! Będzie dobrze!

Moja znajoma miała termin na tydzień wcześniej ode mnie i urodziła synka w niedzielę.. malutki 750g i 31 cm leży w inkubatorze Ale rokowania są dobre. Przeraziłam się... oby wszystko było okej...



Madziarra jak tam z synkiem znajomej? Dziś jak byłam s sklepie i patrzyłam na czapeczki to były takie mini dla wcześiaczków i tak pomyślałam o tym, że wspominałaś o swojej znajomej.
 
Madziarra jak tam z synkiem znajomej? Dziś jak byłam s sklepie i patrzyłam na czapeczki to były takie mini dla wcześiaczków i tak pomyślałam o tym, że wspominałaś o swojej znajomej.
Ma się dobrze. Na poczatku mial przetaczaną krew ale dobrze sie skonczyło. Na wadze przybiera, mleka dostaje 5x5ml to się wydaje maluteńko a jednak starcza. Co pomyślę o tym maleństwie to od razu sobie wyobrażam swojego syneczka już po tej stronie brzucha. Już niedługo, szybko zleci :)

 
haha a ja w ogole nie znam swojej wagi, bo tez nie jestem zwolenniczka tego zwyczaju wazenia a jak juz sie wazylam to z mezem z zamknietymi oczami a on patrzyl i mial powiedziec mi dopiero jak na wadze bedzie mniej niz 60 a ze to nie nastapilo juz daaawno to nie wiem ile bylo a on nie pamieta;) wiec jedyna waga to wlasnie 8 tydzień;)
 
Ma się dobrze. Na poczatku mial przetaczaną krew ale dobrze sie skonczyło. Na wadze przybiera, mleka dostaje 5x5ml to się wydaje maluteńko a jednak starcza. Co pomyślę o tym maleństwie to od razu sobie wyobrażam swojego syneczka już po tej stronie brzucha. Już niedługo, szybko zleci :)


To świetnie :) badzo się ciesze.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Ja dzis wyladowalam w szpitalu [emoji58] miałam straszny bol brzucha po prawej strony i sie wystraszylam okropnie... pojechalam na izbe przyjęć i zatrzymali mnie na obserwacji. Zbadali dali zastrzyk rozkurczowy i kazali lezec. Lekarz mowi ze tak czasem jest ze lapie skurcz ale wszystko dobrze. Jak dobrze pójdzie jutro wychodze!

oar8w1d38ata6tlq.png
 
Cześć dziewczyny. Ja dzis wyladowalam w szpitalu [emoji58] miałam straszny bol brzucha po prawej strony i sie wystraszylam okropnie... pojechalam na izbe przyjęć i zatrzymali mnie na obserwacji. Zbadali dali zastrzyk rozkurczowy i kazali lezec. Lekarz mowi ze tak czasem jest ze lapie skurcz ale wszystko dobrze. Jak dobrze pójdzie jutro wychodze!

oar8w1d38ata6tlq.png

Ojej miejmy nadzieje,ze to tylko uroki ciazy i nic powaznego.Trzymam kciuki zebys jutro wyszla :tak:
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie;) juz przed ciaza mialam takiego "niby" zylaka tzn pojawial sie jak przeciazylam noge, albo kiedys po zajeciach z masazu konczyn dolnych (jak jeszcze nie wiedzialam ze go mam).. no i tak byl i znikal;) teraz wyskakuje coraz czesciej, a moze nawet jest caly czas - nie sprawdzalam. Jak wyskakuje to troche boli mnie noga, tak jakby ja rozpychalo. Czy ktoras z Was tez tak ma? Mam powiedziec o tym lekarzowi czy sie nie przejmowac poki jakos bardzo nie dokucza? Co myslicie?:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Do góry