reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki strój na fitness

chances

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2016
Postów
122
Musze kupić strój na fitness, chciałabym jakiś lepszy, żeby był na dłużej.. najlepiej żeby optycznie wysmuklał sylwetkę i dobrze utrzymywał biust dzięki z góry za propozycje
 
reklama
Z autopsji wiem, że bawełna średnio się nadaje... Przykleja się do pleców, słabo oddycha, wolno paruje z niej pot podczas ćwiczeń.
 
A jakieś może fajne kompleciki dresowe byście dziewczyny polecily? Co nie krępują ruchów?
 
Ale koniecznie komplet czy mogą być same spodnie? Mam fajny komplet ale nie wiem czy nadal można go kupić
 
Generalnie chodzi o to, żeby się dobrze czuć :) Ja początkowo zawsze wybierałam leginsy i długi t-shirt. Później mocno schudłam i przyszło lato więc leginsy zamieniłam na krótkie spodenki. Teraz znowu przytyłam i znowu wróciłam do leginsów :)
 
Kurde leginsów nie za bardzo lubię. Strasznie obciskają mnie, wolę coś luźniejszego. Ewo_lucja - jaki masz ten komplecik?
 
Taki klasyczy "szary" dresik z tym że spodnie są dopasowane, zwężane ale wciąż wygodne i elastycznie nie krepujące ruchów. Do tego bluza taka jakby sweterkowa ale z gładkiego materiału, jakby bardziej kardigan/narzutka nie zapinana, luźna. Bardzo ładnie wygląda. Nie jak taki typowy dres.
 
To znaczy właściwie to nie sieciówka a po prostu sklep z tym, że mają tylko online no chyba, że jesteś z Zielonej Góry ;) Sklep się nazywa denley
 
reklama
Ok dzięki zerknę. A napisałabyś jaki to konkretnie model? Bo nie wiem czy można linkować?
 
Do góry