reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek 2w1 lub 3w1 jaki?

reklama
Cześć dziewczyny i chłopaki!
Ja właśnie stanęłam przed tym trudnym wyborem - jaki wózek wybrać. Dostaję już zwrotów głowy. bardzo podoba mi sie Tako extreme, ale już go nie produkują. oglądałam też Adamexa, Anex Sport i Milu Kids Starlet. Niby wszystkie takie same ale opinie o nich bardzo różne. Może doradzicie? Używacie tych modeli? Jak długo? Co o nich sądzicie?
 
Nie ma czegoś takiego jak "nie nadaję się" :) Każdy etap jest dobry i z dzieckiem i bez, ale nie ma też nic na siłę. Ja tam jestem zadowolona ze swojego lenistwa :)
 
Zakupiliśmy wózek anex sport po długich poszukiwaniach. Już sporo kilometrów nim pokonaliśmy i mogę polecić go przyszłym mamo. Gondola w środku bawełniane z jonami srebra z materacykiem kokosowym dla maluszka idealna i zdrowa. Dla mam lekka aluminiowa rama, amortyzacja i koła pompowane na każdą nawierzchnie. Dla mnie prowadzi się jedną ręką. Mam model do której dodawana była torba, teraz widziałam że są fajne plecaki, myślę że to fajniejsze rozwiązanie bo obie ręce mama ma wolne.
 
reklama
synuś ma się pojawić w grudniu a ja dalej bije się z myślami jaki wózek, nie chce aby był bardzo duży i ciężki. Pan w sklepie pokazał mi dwa takie wózki abc design salsa 4 i anex cross. Czy jakaś mama wybrała któryś z tych wózków?
 
Do góry