reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny powiedzcie mi proszę, jak postępującej po transferze?chodzi mi o to czy odpoczywaćie,boję się bardzo,bo poprzednia ciąża skończyła się pozamaciczną,miałam teraz badanie kurczliwosci macicy i niestety ją mam i to one musiały mojego zarodeczka wypchnąć i zagnieżdził się w jajowodzie biorę 3 ×1 relanium i 3×1 nospe forte.

A jak sie bada kurczliwość macicy?



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
reklama
Właśnie dzisiaj dostałam maila z kliniki zapłon mają straszy :-/

Dzień dobry,

W recepcji Kliniki jest do odbioru Państwa Karta Wypisowa po zakończonej procedurze ( Podsumowanie cyklu ),

Kartę wypisową można odebrać przy okazji kolejnej wizyty w Klinice. Udało się zamrozić materiał biologiczny.

Tam będzie opisane wszytko o moich zarodkach?
 
W invicie mają od niedawna nowy sprzed do tego ,wkładają głowice do środka i tak przez 6 min. Bez ruchu,trzymają i nagrywa się co się dzieje w macicy i obliczają nasilenia skurczów. Ja miałam za dużo i przed i po transferze dostałam wlew z atozybanu .
 
W invicie mają od niedawna nowy sprzed do tego ,wkładają głowice do środka i tak przez 6 min. Bez ruchu,trzymają i nagrywa się co się dzieje w macicy i obliczają nasilenia skurczów. Ja miałam za dużo i przed i po transferze dostałam wlew z atozybanu .
Nie słyszałam o takim czymś ciekawe czy u mnie też to jest!?
Ja bardzo często zaciskam brzuch i wszytkie mięśnie jak się denerwuje i łapie się w ciagu dnia na tym. Staram się tego już nie robić ale jakoś mi nie wychodzi:-/
 
Nie słyszałam o takim czymś ciekawe czy u mnie też to jest!?
Ja bardzo często zaciskam brzuch i wszytkie mięśnie jak się denerwuje i łapie się w ciagu dnia na tym. Staram się tego już nie robić ale jakoś mi nie wychodzi:-/
No warto się dowiedzieć,ja nie czuje skurczów ,ale jednak są,z jakiegoś powodu miałam ciążę pozamaciczną:hmm:
 
Ktoś Ci chyba zasugerował ze branie tych leków nie jest madre. Tak ja to od odczytuje.
Ale nie przejmuj się. W invicta te leki przecież to standard. Nospa w niewielkich ilościach w ciazy jest bezpieczna. Relanium w pierwszych dniach tez.
Ilona Tym bardziej ze relanium ma Ciebie odprężyć, wyluzować.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie dzisiaj dostałam maila z kliniki zapłon mają straszy :-/

Dzień dobry,

W recepcji Kliniki jest do odbioru Państwa Karta Wypisowa po zakończonej procedurze ( Podsumowanie cyklu ),

Kartę wypisową można odebrać przy okazji kolejnej wizyty w Klinice. Udało się zamrozić materiał biologiczny.

Tam będzie opisane wszytko o moich zarodkach?

Ja żadnych takich informacji nie dostaje od nich...

Tak mi lekarz tłumaczył i tak kazał liczyć

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

To mi wg tych obliczeń ciąża wychodzi strasza niż było na usg [emoji17]

Ale zgadza sie z tym jak mi liczyła nieagatka, wiec tego sie trzymam [emoji6]

Ale jeszcze taka ciekawostka, podczytuje październikowe mamy i tam prawie każda ma ciąże młodsza niż wg om, wiem ze u nas to dokładnie wiadomo kiedy było zapłodnienie ale licząc od om...

I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Do góry