reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witam was

Dziewczyny które brały encorton we czwartek byłam u ginekologa tego na miejscu juz byłam po owulacji endomedrium 14mm podobno piekne cokolwiek to znaczy i tu pytanie powiedziała zeby brać encorton od dziś pół tabletki jak wy go bierzecie naczczo bo ja biorę eutyrox jeszcze kiedy po braniu mogę zjeść śniadanie. Malina kazał brać po teście pozytywnym ale taka dawka mi nie zaszkodzi pewnie
 
Porzeczko ja jem sniadanie o 7 i lykam encorton przy nim (nigdy na czczo). W tym cyklu tez bralam encorton 5 mg, a od testu 10 mg
 
Ja biore euthyrox na czczo zaraz jak wstane, a jakies 30 min pozniej biore encorton ( tez musze na czczo) no i w pracy dopiero sniadaniem jem [emoji6]


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma, leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno cholina, ovarin

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bertha to ten lekarz co napisał spoko pojaw się powiedział że to jakiś płyn?

Tak, to ten. Ale i tak robimy histero wiec sie nie dopytywałam mocno co to moze byc.. raczej sie tego nie przestraszył. Nie dopytalam tylko czy w ogóle jest szansa na zagnieżdżenie w tym cyklu gdyby sie udało zapłodnić.. i teraz sobie 2 tyg bede robić nadzieje a moze z taka czarna plama to nie ma i tak szans.. nie wiem..


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
reklama
Dziękuję wam kochane dziś wzięłam na czczo bo nie wiedziałam jak to zrobić a od jutra zacznę po śniadaniu zapomniałam zapytać lekarza i tak to jest jak człowiek nie dopyta i później się stresuje

@Czajak bierzesz ten kwas od maliny czy metyle?
 
Do góry