reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mi sie bardzo podoba podejscie dr polacia. Nie owija w bawelne wystawia kawe na lawe. A i na kazde pytanie odp, wytlumaczy. Z gabinetu nie wypusci jak wszystkiego nie wyjasni. A Ty widze po trasferze. Ktore to wasze podejscie? 1 w gamecie?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

My na poczatku bylismy w salve u androloga, ale zmienilismy na gamete. O problemie wiemy od ponad 2 lat, ale dopiero teraz byl pierwszy transfer. Bylam raz u dr Polacia na usg po poronieniu. Duzo nie bylo do gadania, wiec trudno mi sie wypowiedziec. Co do dr Radwana, to tez nie owija, mowi jak faktycznie jest, jakie sa szanse, ogolnie ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Joko86 do października 2016 byłam pechowcem :) nigdy nic nie wygrałam, na żadnym egzaminie nie miałam fuksa. Z dwóch odpowiedzi zawsze strzeliłam złą. Zdecydowanie nie byłam dzieckiem szczęścia, ale już jestem :) podobnie mąż, bo to jego też dotyczy :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz, u mnie moje przyjaciółki jak wychodzimy w miasto to same mówią że są przygotowane na wszystko w moim towarzystwie (taka pechowa jestem) zawsze coś się wydarzy. U nas ja pcos a mąż b. słabe nasienie więc pech jak się patrzy. Od prawie 8 lat nie możemy zajść w ciąże.
Bardzo Ci zazdroszczę. W pozytywny sposób oczywiście.
Jak in vitro u nas nie wyjdzie to wiem że się załamię na maxa..

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniczyna jak się czujesz? W poniedziałek wielki dzień! Trzymam kciukasy!

Pixi jak u Ciebie bylas na kolejnej wizycie? Jakmsie czujesz? Lezakujesz?

U mnie od piątku mega mdłości i ból głowy, spac nawet nie mogę, ale to chyba dobry znak. A dzisiaj postanowiłam wstać z łóżka i trochę po domu polazilam i znowu trochę na brązowo plamilam [emoji58] wizytę mam w środę [emoji15][emoji44] i do środy tylko łóżko plus kibelek!!!!!!


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Polecam aptekę Gemini internetowa
Właśnie zamówiłam leki zapłaciłam 440:errr: ale tak to w normalnej wyszło by dużo więcej.
Za fertiman plus zapłaciłam 138,99
Femibion 1 za 24,99
 
U mnie od piątku mega mdłości i ból głowy, spac nawet nie mogę, ale to chyba dobry znak. A dzisiaj postanowiłam wstać z łóżka i trochę po domu polazilam i znowu trochę na brązowo plamilam [emoji58] wizytę mam w środę [emoji15][emoji44] i do środy tylko łóżko plus kibelek!!!!!!


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Kochana dobry znak :-) dużo zdrówka dla was
 
U mnie od piątku mega mdłości i ból głowy, spac nawet nie mogę, ale to chyba dobry znak. A dzisiaj postanowiłam wstać z łóżka i trochę po domu polazilam i znowu trochę na brązowo plamilam [emoji58] wizytę mam w środę [emoji15][emoji44] i do środy tylko łóżko plus kibelek!!!!!!


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Kochana leż i nie łaz ! Książki sobie choćby ściągnij w pdf i czytaj, oglądaj brazylijskie seriale i nic nie rób. Jak się kruszynka już na świecie pojawi to jeszcze za leżeniem zatesknisz. Dbaj o siebie [emoji173]

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
 
U mnie od piątku mega mdłości i ból głowy, spac nawet nie mogę, ale to chyba dobry znak. A dzisiaj postanowiłam wstać z łóżka i trochę po domu polazilam i znowu trochę na brązowo plamilam [emoji58] wizytę mam w środę [emoji15][emoji44] i do środy tylko łóżko plus kibelek!!!!!!


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Jak mdłości to brzmi jak dobry znak :). Kciuki!
 
Część. Zastanawiałam się długo czy coś do Was pisać, ale faktem jest że czasem tu zaglądam to napisze cos od siebie. Zaczęłam podczytywać w marcu zeszłego roku jak odebraliśmy wyniki męża po badaniu nasienia. Wynik - brak plemnikow po odwirowaniu, załamka totalna. Szybko androlog i wynik -pojedyncze w polu widzenia. Od razu nastawilismy się na in vitro. W czerwcu już leki w lodówce były. lekarz stwierdził że dobrze by było męża wyniki spróbować trochę poprawić. Nie dał żadnej gwarancji, ale gorzej być prawie nie mogło. Stwierdził że jak się nie poprawi to zrobimy biopsje. Mąż dostał leki. Brał grzecznie. Wyniki na granicy, już prawie pod inseminacje. Zmiana leków. Planowaliśmy podejście w listopadzie. 29 miałam mieć wizytę, aby rozpocząć stymulacje, tymczasem 2 test wyszedł pozytywny. Zdarzył się cud. Pisze to teraz, gdyż widzę że sporo z Was boryka się z męska nieplodnoscia. Mam nadzieję że doda Wam to otuchy. Cuda się zdarzają. Mój cud już mnie kopie. Pisze to ja, totalny sceptyk. Trzymam kciuki za każda z Was.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję, że o tym napisałaś! Uwielbiam takie historie bo dają nadzieję. Dużo zdrówka dla Was!
 
Brawo Kikuli ! [emoji173][emoji173][emoji173]
Wiesz chyba lepiej kupować dom gdy ma się pełna już rodzinę niż oglądać puste pokoje.

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja

Dziekuje [emoji8]
Mam nadzieje, ze juz niedlugo bedzie dla kogo budowac [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziekuje [emoji8]
Mam nadzieje, ze juz niedlugo bedzie dla kogo budowac [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieję, że będzie po co u Ciebie :-)
Ja dzisiaj byłam na budowie,a nie byłam od punkcji, a mam tylko 5 km mąż jest tam kilka razy dziennie ja jakoś nie mam mocy nie cieszy mnie ten dom. Mam nadzieję, że szybko się to zmieni.
 
Ostatnia edycja:
Do góry