reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Kasiu mnie rowniez bardzo przykro:(to jest takie strasznie smutne:(Nie zdawalam sobie sprawy ilu kobietom sie przytrafiaja poronienia czy wlasnie takie sytuacje:(..Musisz byc silna.Dowiedziec sie co jest przyczyna i walczyc dalej!Bedziesz miala swoje upragnione Malenstwo jeszcze.Wszystkie bedziemy mialy:**!!


Dorcia moj maz na dele wiec nam troszke ciezej sie starac ale mam nadzieje ze jak zjedzie w Dzien Kobiet to bedzie na czas choc to bd 18dc.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasiu mnie rowniez bardzo przykro:(to jest takie strasznie smutne:(Nie zdawalam sobie sprawy ilu kobietom sie przytrafiaja poronienia czy wlasnie takie sytuacje:(..Musisz byc silna.Dowiedziec sie co jest przyczyna i walczyc dalej!Bedziesz miala swoje upragnione Malenstwo jeszcze.Wszystkie bedziemy mialy:**!!


Dorcia moj maz na dele wiec nam troszke ciezej sie starac ale mam nadzieje ze jak zjedzie w Dzien Kobiet to bedzie na czas choc to bd 18dc.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
O kurczaczek...faktycznie wtedy starania są bardziej trudne :) ale wierzę,że się uda :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem w szpitalu, ciąża obumarła...i nie wiem co dalej robić...jutro będzie decyzja czy zabieg czy tabletki...to jest już drugie stracone dziecko więc powinnismy zrobić badania genetyczne...a z drugiej strony po tabletkach szybciej można się starać...jak to u was było? Teraz mi jeszcze położna powiedziała że po tabletkach mogę też pobrać materiał...
Bardzo mi przykro, że kolejny raz Cię to spotkało... Po dwóch stratach wiele badań, w tym badania kariotypów w poradni genetycznej przysługują w ramach NFZ więc myślę, że warto z tego skorzystać. Jeśli masz możliwość to tak jak piszesz-warto też zbadać materiał z poronienia żeby sprawdzić czy to nie wada genetyczna była przyczyną. My badaliśmy zarówno kariotyp dziecka po poronieniu, jak i nasze.
Co do tego czy zabieg czy tabletki to u mnie było tak, że miałam podane tabletki, po tabletkach nastąpiło samoistne rozwarcie szyjki i moim zdaniem to jest lepsze niż od razu zabieg bo jest mniejsza ingerencja (nie trzeba na siłę mechanicznie rozwierać szyjki). Miałam tabletki 2x, zadziałało i urodziłam córkę, ale po i tak miałam zabieg żeby nie było wątpliwości, że wszystko się doczyściło.
Nie wiem w którym byłaś tc, jeśli w dość wczesnym to może u Ciebie nie byłoby konieczności zabiegu, a wystarczyłyby tabletki-u mnie doczyszczali bo stwierdzili, że istnieje ryzyko że coś mogło zostać-ja byłam w 16tc.
 
Dziewczyny jestem w szpitalu, ciąża obumarła...i nie wiem co dalej robić...jutro będzie decyzja czy zabieg czy tabletki...to jest już drugie stracone dziecko więc powinnismy zrobić badania genetyczne...a z drugiej strony po tabletkach szybciej można się starać...jak to u was było? Teraz mi jeszcze położna powiedziała że po tabletkach mogę też pobrać materiał...
O jeny Kochana strasznie mi przykro trzymaj się i staraj się myśleć pozytywnie jeszcze będzie dobrze zobaczysz wiem ze teraz ciężko Ci w to uwierzyć ale napewno doczekasz się swojego maleńkiego szczęścia ☺ zróbcie badanie zobaczycie co jest przyczyną lekarz zleci leczenie i wtedy juz będzie wszystko dobrze ☺ Trzymaj się cieplutko
 
Kasia jak się czujesz ? Ja przez weekend miałam troszkę bole brzucha ale już ustapily ☺trochę chyba świruje wiem ze musi być dobrze ale cały czas odwiedzam wc żeby sprawdzić czy jednak okres nie przyszedl albo czy nie pojawiły się żadne plamienia jeny jak tak będę miała do końca ciąży to wykończe się psychicznie ☺ Jutro mam wizytę u lekarza i pewnie odrazu zrobię betę☺
Lenka a jak u Ciebie mam nadzieje ze @ nie ma ☺✊
 
Mam pytanko.Czy ktoras poroniła ale obylo sie bez zabiegu?Ja mam wlasnie 1 okres po poronieniu..dzis 9dc a dalj brazowe plamienie.. czy to moze byc normalne?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia jak się czujesz ? Ja przez weekend miałam troszkę bole brzucha ale już ustapily ☺trochę chyba świruje wiem ze musi być dobrze ale cały czas odwiedzam wc żeby sprawdzić czy jednak okres nie przyszedl albo czy nie pojawiły się żadne plamienia jeny jak tak będę miała do końca ciąży to wykończe się psychicznie ☺ Jutro mam wizytę u lekarza i pewnie odrazu zrobię betę☺
Lenka a jak u Ciebie mam nadzieje ze @ nie ma ☺✊
Trzymam kciuki za cb kochana musi być wszystko dobrze.
U mnie niestety lipa
Zrobiłam test i niestety jedna kreska
Już mnie to wykańcza
Ale trudno trzeba żyć dalej
Pozdrawiam:*:*
 
Mam pytanko.Czy ktoras poroniła ale obylo sie bez zabiegu?Ja mam wlasnie 1 okres po poronieniu..dzis 9dc a dalj brazowe plamienie.. czy to moze byc normalne?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam 2 ciąże biochemiczne, bez zabiegu. Ale nie wiem jak to się ma do poronienia w późniejszych tygodniach (u mnie był raz przełom 5/6tc, a raz 6tc).
A ogólnie co do plamienia to mi się wydaje, że po poronieniu mogą się takie pojawiać, bo jednak organizm musi wrócić do równowagi hormonalnej (gin mi kiedyś mówił, że plamienia właśnie świadczą najczęściej o zaburzeniach hormonalnych). Pierwszy cykl-dwa po poronieniu mogą być różne, tak mi mówili zarówno w szpitalu jak i gin na kontroli. Ale najlepiej oczywiście sprawdzić-nie masz możliwości pójścia na jakąś wizytę kontrolną?
 
Kasia jak się czujesz ? Ja przez weekend miałam troszkę bole brzucha ale już ustapily [emoji5]trochę chyba świruje wiem ze musi być dobrze ale cały czas odwiedzam wc żeby sprawdzić czy jednak okres nie przyszedl albo czy nie pojawiły się żadne plamienia jeny jak tak będę miała do końca ciąży to wykończe się psychicznie [emoji5] Jutro mam wizytę u lekarza i pewnie odrazu zrobię betę[emoji5]
Lenka a jak u Ciebie mam nadzieje ze @ nie ma [emoji5][emoji110]
Wiem co czujesz, też na okrągło latałam do łazienki czy chociaż @ nie przyszła... U mnie na szczęście objawy odpuściły, jedynie zgaga się nasiliła i siusiania ciąg dalszy... Dziś zaczęlam 7 tydzień, na USG idę dopiero jutro bo dziś nie ma mego lekarza, liczę że zobaczę już serduszko [emoji173]
Trzymam kciuki za Twoją wizytę, napewno wszystko jest w porządku [emoji110][emoji110][emoji110] Daj koniecznie znać [emoji16]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
reklama
Do góry