reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ja to jiz z moja nie moge. Nie chce nic jesc. Mleko na spiocha a obiadki to tak macha rekami i nogami ze po 10 lyzeczkach koniec. Jakies chrupki itp to chwile podziumga i rzuca. Jedyne to troche serka homo i owoce z tubki

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Albo platki owsiane albo kisiel albo chleb z maslem. Moj to by glownie mleczne rzeczy jadl. Udalo mi sie zrezygnować z jednego mleka poki co...bede próbować jeszcze z dwoch nocnych do jednego przejsc. Moze jak zaczne podawac mleko nr 2

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A bo ona wogole konsystencja kaszki nie chce. Moja jak jej daje poprostu mleko to ona wypije 30-50 i koniec a jak ja usypiam i jest wpol spiaca to wypije mi butelke... A chleb z maslem to dajesz taki w calosci? Ja ostatnio dalam jej ugotowane ziemniaki i marchew to byla srednio zainteresowana a jak juz ziemniaka wziela to odruch wymiotny miala i koniec.
Nie moge sie orzestawic po synu ktory je wszystko

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Urywam male kawalki chleba i daje. Rozpuszcza mu sie w buzce i zjada, wczoraj całą kromke. Moj duzo zje, obiadki tak na dwa razy tylko...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Taki ma teraz depresyjny nastrój jakiś od kilku dni, a co u Was?
Flammie, co się nie odzywasz ostatnio? :)

Zagladam i czytam. Jakos tak sie "ble" czuje, to na pisanie mam brak motywacji :oo2:

Ja od meza nic nie dostalam, ale nie szkodzi, bo sam tez na kwiaty zasluzyl i nie dostał :p

Generalnie u nas wszystko dobrze. Czwarty zab sie przebil. Synek ma teraz etap budzenia sie wyspanym o 5 rano :S Musze to jakos przeczekac. Przebudza sie tez okolo 3 rano, wiec musze do niego wstac.

Z jedzeniem to tak w kratke. Ostatnio uwielbia swoja kaszke i musi koniecznie byc na sniadanie inaczej jest ryk histeryczny. Uspokaja sie jak dostanie kaszke. Obiady tak sobie je.
Dostaje banana i chleb do raczki i radzi sobie duzo lepiej, tzn nie krztusi sie. Dzis tak batata jadl - tzn dawalam mu kawalek by sobie kąsał. Papki z batata juz nie chcial za bardzo.
Mleko pije 3-4 razy dziennie w roznych ilosciach.
Poza tym pije wode, wode z soczkiem sliwkowym, jablkowym, pomaranczowym, herbatke albo mleko owsiane. Soki sama robie. To sa na razie takie male ilosci, ze na tarce scieram i wyciskam z tego soczek. Dostaje w butelce-niekapce, wiec sam sobie cos tam pije.
 
A bo ona wogole konsystencja kaszki nie chce. Moja jak jej daje poprostu mleko to ona wypije 30-50 i koniec a jak ja usypiam i jest wpol spiaca to wypije mi butelke... A chleb z maslem to dajesz taki w calosci? Ja ostatnio dalam jej ugotowane ziemniaki i marchew to byla srednio zainteresowana a jak juz ziemniaka wziela to odruch wymiotny miala i koniec.
Nie moge sie orzestawic po synu ktory je wszystko

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Madziolina, może taki ma czas? Moja też tak różnie, na pewno dużo mniej mleka pije niż wcześniej. Dziś wróciliśmy z galerii, jadła mm 2,5 godz. wcześniej, to ją nakarmiłam zjadła cały cycek i tyle, a zwykle więcej jadła. I to jej wystarczyło na następne 2 godz. :/

Zagladam i czytam. Jakos tak sie "ble" czuje, to na pisanie mam brak motywacji :oo2:

Ja od meza nic nie dostalam, ale nie szkodzi, bo sam tez na kwiaty zasluzyl i nie dostał :p

Generalnie u nas wszystko dobrze. Czwarty zab sie przebil. Synek ma teraz etap budzenia sie wyspanym o 5 rano :S Musze to jakos przeczekac. Przebudza sie tez okolo 3 rano, wiec musze do niego wstac.

Z jedzeniem to tak w kratke. Ostatnio uwielbia swoja kaszke i musi koniecznie byc na sniadanie inaczej jest ryk histeryczny. Uspokaja sie jak dostanie kaszke. Obiady tak sobie je.
Dostaje banana i chleb do raczki i radzi sobie duzo lepiej, tzn nie krztusi sie. Dzis tak batata jadl - tzn dawalam mu kawalek by sobie kąsał. Papki z batata juz nie chcial za bardzo.
Mleko pije 3-4 razy dziennie w roznych ilosciach.
Poza tym pije wode, wode z soczkiem sliwkowym, jablkowym, pomaranczowym, herbatke albo mleko owsiane. Soki sama robie. To sa na razie takie male ilosci, ze na tarce scieram i wyciskam z tego soczek. Dostaje w butelce-niekapce, wiec sam sobie cos tam pije.
Fajny pomysł z tymi soczkami, muszę spróbować :)
 
reklama
Dziewczyny, dostałyście coś od faceta po urodzeniu dziecka? Kwiaty albo chociaż "dziękuję"?
Złoty łańcuszek, ale mówiłam o tym bardzo dużo że go chcę itp... i dopiero 2 miesiące po porodzie jak pojechaliśmy razem do galerii i wybrałam :) A faceci tacy są, że no trzeba im wszystko dosadnie powiedzieć, czego się oczekuje, o czym się marzy i co wypada przy danej okazji zrobić :-p
ale tak jak Agula pisała - żadne prezenty nie są tyle warte co pomoc męża przy maleństwu.
Madziolina - najważniejsze, że wagę ma odpowiednią to może sobie chwilowo pozwolić na taką ,,dietę" ;) a tak serio to oby to było chwilowe
BasiaJulia - cały cycek to może być bardzo dużo jedzonka, tego nikt nie wie :)
Wiktorkowa - królika nie robiłam nigdy sama, nie pomogę
Lila- liczysz może tygodnie córeczki? Bo już się pogubiłam ile nasze szkraby mają teraz tygodni?

Wyczytałam, że raz w tygodniu dziecko powinno dostać rybkę, dajecie słoiczki? Jeśli tak to podajcie proszę jakieś nazwy bo jedyny jaki mam wypróbowany to gerber ,,Jarzynki z łososiem" a rybki nie ma tam jednak za dużo. Albo jakiś łatwy przepis na zrobienie samemu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry