reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam 2 ostatnie są zamrożone razem więc jak się tylko daj Boże rozmroza to będzie moja ostatnia szansa teraz się nie nastawilam na sukces skoro na świeżo się nie udało. Chcę mieć to już za sobą i nie robić sobie nadziei jak się nie uda to kończę przygodę z in vitro i robię wielką wyprzedaż
 
reklama
Dziewczyny czy uważacie że mrożenie komórek jajowych to dobry pomysł.? Tzn. Zaznaczylam że chce aby zamrozili moje komórki., bo zapladniac będą oczywiście 6 a resztę można mrozic, w invicta kosztuje to 900 zł., ostatnio moje komórki były bardzo słabe i tak się zastanawiam czy to dobry pomysł bo skąd mam wiedzieć jakiej jakości teraz
Ja mroziłam na rok i z zarodkami wyszło chyba 1900 zł to tak tanio u was
 
Ja już po obiedzie :-) jestem chyba czarownica hehe nie było mojej kuzynki bo jej mąż musiał iść do pracy :-) jak jechałam mówię do męża może ich nie będzie. Jestem wredna ale mogłam zjeść i nie słyszeć tykjo tematów o ciąży. Ja wiem, że jak ja będę w ciąży to będę tylko o tym mówić i ona robi tak samo ale jak człowiek wie, że nie ma szans zajść w ciążę na zawołanie to nie jest przyjemnie tego słuchać
 
a12, post: 14905575, member: 155191"]Roksii89 musisz dokładnie androloga spytać. Nasz powiedział co jest w ulotce napisane i powiedział że u mężczyzn stosuje się je na poprawę nasienia, na pobudzenie produkcji komórek. Zaufalismy mu i maz Clo brał od maja do sierpnia, po badaniach lekarz powiedział że jeszcze spróbuję podrasowac wyniki przed ivf , było już 40 mln ale jeszcze ruch i morfologia słaba i przepisał tamoxifen. W październiku były dwie kreski. Badanie w listopadzie wykazało poprawę morfo i ruchu, bez zwiększenia ilości. Przypominam że pierwsze badanie 0-marzec, a drugie pojedyncze-maj.
Przepraszam za post pod postem, nie mogłam edytować poprzedniego.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
Powiedz mi proszę jesxze dobrze rozumiem codziennie od maja do sierpnia brał clostilbegyt i później tamoxifen po tym przez ile? Idę jutro kupie ten clostilbegytten clostilbegyt jest bez recepty, więc niech też weźmie razem z fertilman
 
Gosia321 czytam o tym clostibeyt i zazwyczaj stosuje się go u kobiet u mężczyzn za bardzo nie bo niby oni nie mogą przyjmować leków bo to niszczy plemniki, ale czytałam, że są duże poprawy ale później jak się odstawić to jest masakra z nasieniem jak to jest teraz u was bo zastanawiam się, czy tego też nie kupić? a ten tamoxifen to pp co brał jak to jest na raka piersi?
Nie dostaniesz tych lekow bez recepty od androloga. Hmm a jak z kazda terapia nie zawsze pomaga.
My piniewaz przesowamy nieco w czasie podejscie ze wzgledu na leczenie oparzen narazie nie robilismy badan. Zobaczymy co tam w trawie piszczy za ok miesiac.
Niby lekarz powiedzial ze leczenie nie powinno miec wplywu na wyniki i podejscie do stymulacji ale wole dmuvhac na zimne bo niby to nie jest dla mnie to samo co nie ma wplywu :)
 
a12, post: 14905575, member: 155191"]Roksii89 musisz dokładnie androloga spytać. Nasz powiedział co jest w ulotce napisane i powiedział że u mężczyzn stosuje się je na poprawę nasienia, na pobudzenie produkcji komórek. Zaufalismy mu i maz Clo brał od maja do sierpnia, po badaniach lekarz powiedział że jeszcze spróbuję podrasowac wyniki przed ivf , było już 40 mln ale jeszcze ruch i morfologia słaba i przepisał tamoxifen. W październiku były dwie kreski. Badanie w listopadzie wykazało poprawę morfo i ruchu, bez zwiększenia ilości. Przypominam że pierwsze badanie 0-marzec, a drugie pojedyncze-maj.
Przepraszam za post pod postem, nie mogłam edytować poprzedniego.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Powiedz mi proszę jesxze dobrze rozumiem codziennie od maja do sierpnia brał clostilbegyt i później tamoxifen po tym przez ile? Idę jutro kupie ten clostilbegytten clostilbegyt jest bez recepty, więc niech też weźmie razem z fertilman[/QUOTE]
Roksi na wlasna reke nie ryzykowalabym z tym lekiem to juz nie sa witaminy
 
Powiedz mi proszę jesxze dobrze rozumiem codziennie od maja do sierpnia brał clostilbegyt i później tamoxifen po tym przez ile? Idę jutro kupie ten clostilbegytten clostilbegyt jest bez recepty, więc niech też weźmie razem z fertilman
Roksi na wlasna reke nie ryzykowalabym z tym lekiem to juz nie sa witaminy[/QUOTE]
Masz rację teraz tak czytam lepiej nie. Ale zobaczyłam w invimedzie jest urolog i androlog, więc zapiszę jutro męża na badania. Mogłam wcześniej pomyśleć, żeby poprawić dobrze nasienie męża i dopiero podejść do invitro ale ja jestem w gorącej wodzie kąpana ale w klinice też nic nie powiedzieli tylko odrazu invitro i koniec. Jeśli teraz nie dojdzie do transferu albo się nie uda nie podjadę wcześniej niż po 3 miesiącach, żeby to nasienie się zregenerować mogło.
 
reklama
Zadzwonię jutro powiem że 1 dnia było plamienie i się umowie. Zobaczymy jak on to policzy ale dziękuję

Ja to bym liczyła jako zero, bo tylko plamisz i mi lekarz mówił,ze pierwszy dzień liczyć jak sie dostanie @ do południa. Ale ja nie miałam nigdy takich problemów, bo zawsze rano dostawałam, i plamienie to plamienie a okres to okres( ból, skrzepy itd [emoji58])


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Do góry