reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@marc kobieto! Uspokoi się :D nie szalej.

@Spark co sie stało? A tak poza tym jak sie czujesz? Bo ja cały tydzień miałam paskudny. Już bez wymiarów. Ale mdłości straszne. Nie mam apetytu. Zmuszam się :( chodzę na spacery i śpię cały czas.
 
Hej☺ my już w trójeczkę,synuś odebrany od teściów.
Lanvin co do owulacji to nigdy nie mierzyłam temperatury ani nie sprawdzałam testami czy jest. Zajść w pierwszą ciążę udało się w 2 cyklu, więc nie było mi to potrzebne.
A teraz zobaczymy. Napewno kupie testy i będę podglądać czy wogóle jest:dry:
Dzięki dziewczynom tutaj przynajmniej wiem które są dobre:-) :)
Marc gratuluję i powodzenia na egzaminie życzę:-) :)
Ja czekam na nadejście@ mam mieć 1.03 ale czy nadejdzie w terminie to się okaże.
 
@gabrika testy na nietolerancje pokarmowe możesz kupić przez internet i zrobić w domu. Na yt są filmiki instruktarzowe. Trzeba się tylko samemu nakłuć w czubek palca. To jest test na ok 50 produktów. Jak chcesz na więcej to może poszukaj na stronach laboratoriów, tam robią już bardziej zaawansowane i na dużo większą liczbę produktów.
 
Antonina a który DC? Pokasz wykres :)
U mnie pewnie cykl sie wydłuży bo jak wczoraj byla owu w 17 DC to napewno nie będzie cykl 26 dniowy.
Nawet licząc najkrótsza faze ti wychodzi 28 dni.
1488127962-aaaaaa.png
Dziś mam 16 dc. Myślę że jest po owu bo dziewczyny tu pisały że mialy również śluz nawet dwa dni po.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry