reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Narkoza ogolna, na jakies 20-30 min, ja pozniej chyba godzine lezalam na sali wybudzeniowej a pozniej 4 h na obserwacji. Maz dopiero po wyjsciu z sali wyb. Oj jak bylo mi dobrze po tej narkozie, totalne wyluzowanie [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A te 4 godz to gdzie bylas? Bo Ty w gamecie? Bo mi tez lekarz powiedział ze 4 godz po punkcji bede musiala zostac

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czytalam w necie zeby zabrac pizame, kapcie i skarpetki, wszystko mialam, ale pielegniarka kazala rozebrac sie od pasa w dol, na skarpetki zalozyc ochraniacze i spodniczke taka jak do badania. Jedna dziewczyna pamietam byla w sukience, nie wiem jak u niej to zadzialalo. U mnie na gorze zostalo tak jak przyszlam. Wiec tak naprawde nic nie trzeba miec. No i w rejestracji dowiedzialam sie ze nie mozna miec pomalowanych paznokci u rak, a od lek zeby przez min 8h nic nie jesc, nie pic, nie zuc gumy

Dowod osobisty trzeba miec

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytalam w necie zeby zabrac pizame, kapcie i skarpetki, wszystko mialam, ale pielegniarka kazala rozebrac sie od pasa w dol, na skarpetki zalozyc ochraniacze i spodniczke taka jak do badania. Jedna dziewczyna pamietam byla w sukience, nie wiem jak u niej to zadzialalo. U mnie na gorze zostalo tak jak przyszlam. Wiec tak naprawde nic nie trzeba miec. No i w rejestracji dowiedzialam sie ze nie mozna miec pomalowanych paznokci u rak, a od lek zeby przez min 8h nic nie jesc, nie pic, nie zuc gumy

Dowod osobisty trzeba miec

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O fajnie dzieki za info :-)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanko o przebieg punkcji, jaki rodzaj znieczulenia, jest się świadomym czy całkowicie uspionym? Co trzeba zabrać? Jak długo trwa zabieg i jak długo leży się po punkcji? Mąż może być przy mnie?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam narkoze o 8 byłam w klinice później punkcja wizyta u doktor i jakoś po 12 wyszłam z kliniki
Nie było ze mną męża :-( myślałam, że to szybko pójdzie i biedny czekał prawie 4 godziny na mnie bo po punkcji leżałam ba obserwacji 2 godziny. I sam prawie że strachu znosił jaja :p
Też miałam skarpetki i ochraniacze na to :p bałam się o paznokcie, że będę musiała pilowac bo mam żel ale nie kazali.
Mi nie dali nic jeść po punkcji :-( mąż mnie później zabrał do KFC przed pracą
 
Ostatnia edycja:
O fajnie dzieki za info :-)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie ma za co. Gdyby cos jesZcze mi sie przypomnialo to napisze, bo moja pamiec ulotna. Bardzo sie balam, bo to byl pierwszy taki zabieg powazny dla mnie, ale naprawde nie ma czego. Najmniej przyjemne jest zakladanie wenflonu, szczegolnie w reke (w lokciu bylo spoko), ale pozniej totalny odlot [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W moim przypadku na punkcje musialam zabrac koszule kapcie skarpetki wode i dowód. Czekałam na sali na swoją kolej już przygotowana. Zabrali mnie na sale podali usypiacza, pobrali komórki... wybudzili i majacząca zawiezli na sale gdzie czekał mąż. Pamiętam jak mocno bolał brzuch więc dali mi kroplowke z przeciwbolowym i drzemalam 1h. Później było już wszystko ok i mogliśmy wracać do domu, ale jak se przypomnę jak się ze mnie nasmiewali bo chrapalam w czasie zabiegu a jak wybudzili to wygadywalam jak to lekarz mi śpiewał i jak ładnie itd. Hehe
 
Nie ma za co. Gdyby cos jesZcze mi sie przypomnialo to napisze, bo moja pamiec ulotna. Bardzo sie balam, bo to byl pierwszy taki zabieg powazny dla mnie, ale naprawde nie ma czego. Najmniej przyjemne jest zakladanie wenflonu, szczegolnie w reke (w lokciu bylo spoko), ale pozniej totalny odlot [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Narazie stresu nie ma...punkcja prawdopodobnie w piatek wiec mysle ze kolo srody stres sie zacznie [emoji4] jak coss sie przypomni to pisz tymbardziej ze ta sama klinika [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W moim przypadku na punkcje musialam zabrac koszule kapcie skarpetki wode i dowód. Czekałam na sali na swoją kolej już przygotowana. Zabrali mnie na sale podali usypiacza, pobrali komórki... wybudzili i majacząca zawiezli na sale gdzie czekał mąż. Pamiętam jak mocno bolał brzuch więc dali mi kroplowke z przeciwbolowym i drzemalam 1h. Później było już wszystko ok i mogliśmy wracać do domu, ale jak se przypomnę jak się ze mnie nasmiewali bo chrapalam w czasie zabiegu a jak wybudzili to wygadywalam jak to lekarz mi śpiewał i jak ładnie itd. Hehe
Hehehe też jak byłam na sali to się poplakalam z dziewczynami ze śmiechu jedna też chrapanie miała straszne kolejna gadałam coś o torcie inna ile było jajek. A ja spalam jak zabita nie pamiętam nic obudził mnie tylko ból brzucha. Ale faktycznie odlot po tym jest :p ale za to mamy fajne wspomnienia
 
Do góry