reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczynki poradźcie coś z tymi śpiworkami. Teraz to już chyba cieńszy wezmę. Ale np w hm jest zapinany tylko na jedno ramię i z boku. Nie wiem czy wygodnie by było tak przewijać w nocy. Jakie wy macie? Jakie zapięcia się sprawdzają?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki poradźcie coś z tymi śpiworkami. Teraz to już chyba cieńszy wezmę. Ale np w hm jest zapinany tylko na jedno ramię i z boku. Nie wiem czy wygodnie by było tak przewijać w nocy. Jakie wy macie? Jakie zapięcia się sprawdzają?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiec tak. Ja mam dwa tez spiworki. Jeden jest tylko z boku rozsuwany i wydaje mi się nie praktyczny w nocy. Drugi zaś jest też rozsuwany z boku ale rozsuwa się do drugiego boku wiec nie trzeba wyjmować dziecka. I ten wydaję się praktyczny w nocy

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny. Tez chce kupic spiworek. Tylko sie zastanawiam czy Tymkowi nie bedzie zimno, bo te spiworki sa bez rekawkow. No ale Wy chyba wszystkie takie macie. Gdzie kupowalyscie? Polecacie te co macie?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny. Tez chce kupic spiworek. Tylko sie zastanawiam czy Tymkowi nie bedzie zimno, bo te spiworki sa bez rekawkow. No ale Wy chyba wszystkie takie macie. Gdzie kupowalyscie? Polecacie te co macie?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dostałam wiec nie mam pojęcia gdzie były kupowane.
A co do tego czy będzie zimno.
Nawet jak przyrywasz kocem czy kolderka to dziecko wyjmuje rączki przynajmniej u mnie tak jest. Bo nie lubi mieć skrepiwanych rączek.

Niech wypowie się jeszcze osoba, która używa spiworka :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry