reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Sinczupa bardzo oryginalne prezenty [emoji23]Trzymam kciuki za wyniki! Ja moja tesciowa mam 250km od siebie. Nie moge na nia narzekac bo jest calkiem ok ale wiadomo, ze to jednak inna rodzina, inne wychowanie i czesto wkurza mnie cos w niej i tesciu. [emoji19]
 
aaaale mam nadrabiania :biggrin2:

Pani mama przyjezdza jutro, wiec wczoraj maz na odkurzaczu i mopie latal a mi zostalo dzisiaj tylko jakies ciasto zrobic, kurze poscierac i pranie poskladac. Zapowiada sie sloneczny dzien, wiec jeszcze na dluzszy spacerek by sie wyszlo, tylko gdzie jest moja energia do dzialania? Najchetniej bym pod koldre wrocila...

Jutro musimy jeszcze jechac do szpitala na morfologie z Kamisiem- jak sobie pomysle, to juz mi go szkoda :sad: Mam nadzieje, ze wyniki beda juz lepsze i ze za wielu tych wizyt juz nie bedzie...
 
O matko, dobre te prezenty:O ja właśnie wczoraj dostałam od teściów gigantyczna paczkę pampersów;)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z okazjo narodzin Nadki dostałam od teściowej 20 zeta na pieluchy i pytanie co chwila czy już kupiłam [emoji3][emoji23][emoji53]

l22n8rib2ye3w79d.png

[emoji177]Szczęśliwa mama wspaniałej trójeczki [emoji177]
 
cześć drogie Mamy, ja z lipcówek 2016 ;) mam dużo nowych, oryginalnych rzeczy firmy La Millou, z likwidacji sklepu. nie bede tu wklejac linka zeby nie spamowac, ale jesli ktoras bylaby zainteresowana oferta, to zapraszam na priv! pozdrawiam Was ;)
 
reklama
cześć drogie Mamy, ja z lipcówek 2016 ;) mam dużo nowych, oryginalnych rzeczy firmy La Millou, z likwidacji sklepu. nie bede tu wklejac linka zeby nie spamowac, ale jesli ktoras bylaby zainteresowana oferta, to zapraszam na priv! pozdrawiam Was ;)
Ja poproszę

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
Do góry