reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

kochana ten twardy brzuch masz cały czas czy jak stoisz?
z tym masażem, to tak jest, boja sie ryzykować, moj maź kończył taki bardzo długi kurs masażu i ogólnie ciąża zagrożona jest przeciwskazaniem, mnie tez nie chce masować...

Cały czas stoję leżę chodzę wezme 2+scopolan i nospe pomoże na pare chwile i zaraz brzuch chce eksplodować i skurcze

Tak ona tez mi mowila ale ostatnio robiłam delikatny mi i taki wyżej z ominięciem dolnych części


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
kurczę moze to faktycznie od tej infekcji, dawaj koniecznie znać jak sytuacja!

Szyjka dzisiaj na badaniu o dziwo dłuższa była :) ku mojej radości

A na izbie przyjec dostałam ochrzan od położnej czemu tak późno przychodzę skoro rano dostałam skierowanie - mówię ze wieczorem ale to czemu nie bezpośrednio od lekarza? Sobie myśle co miałam powiedzieć ze nie chciało mi się x godzin czekać ... ;) ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kathleen006 a jak twój wymaz z kanału szyjki? Nadal bakteria? Robili ci jakoś niedawno crp?

Tak dalej z bakteria i antybiotykiem, w poniedziałek kolejny wymaz crp wysokie; napięcie i brzuch twardy od 4 dni - nic nie pomaga, podczas 2 x ktg mialam spinanie brzucha ale nic się nie zapisuje ... chyba czas na kolejny szpital ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A masz możliwość jechać do innego szpitala? Czy bywasz w różnych? Ja rozumiem, ze na ktg nic nie wychodzi, ale skoro masz wysokie crp, to tego się nie bagatelizuje, bo to wskazuje na infekcje, a nie tylko bakterie w pochwie, może już coś wlazło do macicy :/ jak na mój gust to to się nadaje do antybiotyku ale dożylnie...
 
Tak dalej z bakteria i antybiotykiem, w poniedziałek kolejny wymaz crp wysokie; napięcie i brzuch twardy od 4 dni - nic nie pomaga, podczas 2 x ktg mialam spinanie brzucha ale nic się nie zapisuje ... chyba czas na kolejny szpital ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jejku ale się na męczysz. Według mnie powinni cie zostawić i wyleczyć. A nie.

Mnie wczoraj wieczorem trochę bolało od tego pessara . Ale nie było źle. Powiem wam , że nie wiem czy mi się wydaje ale odkąd go mam czuje jakby się wszystko do góry uniosło. Mały nie kopie tak nisko tylko poszedł wyżej. Jest super. Mam nadzieję że tak się stało a nie mi się wydaje . Bo nie czuje tego uczucia beznadziejnego w szyjke. [emoji6][emoji6][emoji6]
To kolejny dzień leżenia kobietki przed nami . Powodzenia [emoji6][emoji6][emoji6]
 
Tak dalej z bakteria i antybiotykiem, w poniedziałek kolejny wymaz crp wysokie; napięcie i brzuch twardy od 4 dni - nic nie pomaga, podczas 2 x ktg mialam spinanie brzucha ale nic się nie zapisuje ... chyba czas na kolejny szpital ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie no żartujesz, ze Cie nie przyjęli??? Jedz do innego szpitala i powiedz, ze nie wyjdziesz, dopóki Cie nie przyjmą, no kur.... mac!!! Az mnie trzesie!
 
reklama
Usłyszałam ze wkrótce nastąpi ten moment i ze wyląduje w szpitalu i nigdy nie wiadomo kiedy to jest ten moment ale chyba jeszcze nie teraz. ...

W I trymestrze jeździłam do innego szpitala - tam tez mimo ze skurcze miałam i krwawiłam nie zostawili mnie - przepraszam zostawili na kilka godzin a później pretensje na obchodzie "czy ja się upierałam by zostać w szpitalu i co ka tu robię wogole ..." wkurzylam się i wyszłam na własne zadanie i zmieniłam szpital na o III stopniu referencyjności i od II trymestru jeżdżę już do tego ...

Niestety moja gin jest w szpitalu o II stopniu i sama sugerowała ze lepiej bym była w III stopniu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry