reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
dżoł, kiedyś czytałam historię dziewczyny, która po straconej ciąży w którą zaszła naturalnie za jakiś czas podeszła do IUI i udało się za pierwszym razem - do tego trojaczki :) Za Ciebie też kciuki, na pewno się uda!
 
reklama
Też tak myśle że IUI ma duże szanse w Twoim przypadku.. no u nas troszke słabe nasienie.... i ostatnio sie nie upłynniło...faszeruje mojego witaminkami...... ale już na poważnie myślimy o iui a nóż się może uda .... :) Już jestem troszkę tym zmęczona.... kolejna kolezanka zaszła w ciąże już ostatnia z naszego grona.. tylko My zostaliśmy.... :(:(:(
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


MARZEC

01 – Bubu19821 – monitoring cyklu
01 – Oska305 – wizyta w klinice
01 – jasani – IUI
01 – adunnnia90 - kontrola podczas stymulacji
03 – pisces - laparoskopia
06 – ludek - testowanie
07 - anett96 – testowanie


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
 
Też tak myśle że IUI ma duże szanse w Twoim przypadku.. no u nas troszke słabe nasienie.... i ostatnio sie nie upłynniło...faszeruje mojego witaminkami...... ale już na poważnie myślimy o iui a nóż się może uda .... :) Już jestem troszkę tym zmęczona.... kolejna kolezanka zaszła w ciąże już ostatnia z naszego grona.. tylko My zostaliśmy.... :(:(:(

froncia, to marsz na IUI! Działać a nie smucić się!!!
 
heh , nie słodźcie mi tak bo sie rozmarzyłam :)
za trojaczki podziekuje ale choc jedno bym chciala ;-)
wsrod mojego kuzynostwa (wszyscy jestesmy po slubach-choc dla mnie to nie wyznacznik posiadania dzieci) tylko ja nie mam, a niektorzy juz po dwojce... i te sluby, pogrzeby i zjazdy rodzinne juz mnie dobijaja i te docinki: teraz wasza kolej.... eh
 
Masz racje wczoraj miałam doła....ale dziś już jest lepiej ... Trzeba sie wziąść w graśc i działać.... :) Staram się przynajmniej już się nie dołować.... :)
Ja tak samo złapałam wczoraj doła jak dowiedziałam się, że znajoma w ciąży a do tego jej brat też zostanie ojcem. Ich mama zostanie podwójną babcią :) najpierw w lipcu potem w sierpniu.... ale jak sobie pomyślałam, że przynajmniej oni nie maja takich problemów jak ja to łzy same mi poleciały... eh... taką małą zazdrość poczułam :sad:



39f8egz2yx0jwf3r.png
 
Ja tak samo złapałam wczoraj doła jak dowiedziałam się, że znajoma w ciąży a do tego jej brat też zostanie ojcem. Ich mama zostanie podwójną babcią :) najpierw w lipcu potem w sierpniu.... ale jak sobie pomyślałam, że przynajmniej oni nie maja takich problemów jak ja to łzy same mi poleciały... eh... taką małą zazdrość poczułam :sad:



39f8egz2yx0jwf3r.png

jolancik, taka zazdrość jest normalna, też ją odczuwam w takich sytuacjach. Najważniejsze za długo się nie rozczulać nad sobą. Kiedyś i my poczujemy kopniaki naszych maluszków :)
 
reklama
jolancik, taka zazdrość jest normalna, też ją odczuwam w takich sytuacjach. Najważniejsze za długo się nie rozczulać nad sobą. Kiedyś i my poczujemy kopniaki naszych maluszków :)
Chyba każda z nas zna uczucie tej zazdrości....
Ale tak jak mowisz kiedys i My wszystkie poczujemy te kopniaki[emoji4] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry