reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaakceptować siebie czy nie?

Martwi mnie przed zajściem w ciążę fakt,że się roztyję :( Już teraz przy wzroście 170cm mam 80kg :( Mąż nie daje mi tego odczuć,że mu się nie podobam,ale i tak...Myślicie,że powinnam odchudzać się teraz kiedy staramy się o maleństwo? Czy po ciąży?
 
reklama
mimusia a chcesz 2x przez to wszystko przechodzic? pozatym dieta odchudzająca to chyba niewskazana przy starankach. Jedno co mozesz zrobic to zdrowo się odżywiać, wpłynie to dobrze na ciebie i maleństwo jak już zajdziesz w ciążę :-) Powodzenia.
ps. ja tez miałam mniejwięcej te same liczby więc domyślam się ze nie jesteś zbytnio zadowolona ze swojego wyglądu ale ja po urodzeniu 2 dziecka schudłam (z 96kg) w kilka tygodni do 67 kg i jestem zadowolona z tej wagi. Zobaczysz że jak się powiększy rodzinka to kg same spadną :) oczywiście jak nie będziesz szaleć z "jedzeniowymi bombami kalorycznymi" Powodzonka jeszcze raz.
 
Dziewczyny więcej wiary i pewności siebie! Rower, spacer, zabawy z dzieckiem, sprzątanie i "zabawy" z mężem odejmują kilogramów ;]
 
Ja polecam tabletki xiyouji są rewelacyjne już mam 12,5 kg mniej od początku roku oczywiście z przerwami w braniu :)
Po ciązy ważyłam 84 kg i teraz czuję sie znacznie lepiej i atrakcyjniej a co najważniejsze nie ma efektu jo-jo i jem znacznie mniej :)
 
Jeśli szukacie naturalnego i bezpiecznego sposobu, żeby zrzucić kilka kilogramów, to zapraszam do zapoznania się z Elavią - jest to roślinny preparat, który pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, przyspiesza metabolizm i zapobiega efektowi jojo. Na stronie Elavia.pl znajdziecie więcej informacji oraz program diety na 25 dni do pobrania w pdf (bez rejestracji).

Pozdrawiam,

Alicja Serafinowicz
eRzecznik Elavia
 
Najbezpieczniejszy sposób na schudnięcie to po prostu dużo rucho, mniej jedzenia i oczywiście zero słodyczy, fat foodów i innych śmieci!
 
Po ciąży miałam ten sam problem... :-( Przybyło mi kilka kilogramów i choć mój partner nie dawał mi odczuć, że coś jest nie ta, to jednak ja czułam się źle. Dlatego wzięłam się za siebie i za moich chłopców i od razu z maleństwem zaczęliśmy dużo spacerować, wyjeżdżając na wakacje też nie było lenistwa na plaży tylko spacery i zwiedzanie. Zmieniliśmy też dietę. Już nie jedliśmy tak często na mieście, tylko przerzuciliśmy się na bardziej domowe jedzonko. Wieczory we dwoje też zrobiły swoje! :tak: Opłacało się! Bo po pewnym czasie ubyło mi kilka kilogramów. A przede wszystkim zdecydowanie lepiej się czuję.
Ale przy staraniu się o dziecko dieta chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem. Lepiej po prostu zdrowo się odżywiać i więcej ruszać. W końcu wspólny sukces jest ważniejszy niż cyferki na wadze!
A przede wszystkim drogie panie, więcej wiary w siebie! Przecież jesteśmy normalnymi kobietami, a nie wieszakami na ubrania!
 
Nasi faceci przecież rozumieją że po ciąży może coś zostać albo przybędzie nam ze dwa kilo,
Ja po drugiej ciąży zaczęłam chodzić na fitnnes i trochę ćwiczyć prawdę mówiąc schudłam w rozmiarze i wizualnie ale że przybyło mi mięśni to na wadze nie tak bardzo odczułam spadek wagi.
 
reklama
Jeżeli nic nie zrobisz z tym, to będziesz się obwiniać obwiniać i tak aż popadniesz w głęboką depresję... weź się kobieto w garść i zacznij coś robić ze swoim ciałem. Nie ma co Cię tutaj głaskać po główce!! Ogarnij się
 
Do góry