reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Nasza Pani pediatra doradzała, że napewno zaszczepic na pneumokoki, a na rota tylko jeśli dziecko pójdzie do żłobka. Jeśli planuje się zatrudnić nianię albo samej zajmowac dzieckiem to nie ma sensu, bo szczepionka działa tylko 3 lata. Więc my szczepic nie będziemy :)
 
cześć drogie Mamy, ja z lipcówek 2016 ;) mam dużo nowych, oryginalnych rzeczy firmy La Millou, z likwidacji sklepu. nie bede tu wklejac linka zeby nie spamowac, ale jesli ktoras bylaby zainteresowana oferta, to zapraszam na priv! pozdrawiam ;)
 
Moja corka miala torbiel przegrody przezroczystej i ma wodniaki mozgu. Nic jej nie jest, madre dziecko [emoji6]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie z forum mam grudniowych ,ale tak wyszukiwałam sobie ten temat torbieli. Mój syn ma torbiel przegrody przezroczytej w główce i lekarze mi mówili ,że nic się z tym nie robi, że normalnie się żyję , że każdy z nas starszy może go mieć , bo kiedyś nie robili usg przez ciemiączko, ale czytam ,że u ciebie też jest ok. Mój synek ma już 5 lat :) zastanawiam się czy robić jakieś badania żeby jeszcze to sprawdzić, bo ja tak lekarzom nie wierzę zawsze , a ty sprawdzałaś jeszcze córci może przez tomografie czy coś?
 
Hej dziewczynki! Co tam u Was słychać? Jak tam Wasze grudniowe Skarby? Tak sobie o Was myślę czasami :) macie jakieś wieści o "naszym" Maciusiu? Pozdrawiam Was serdecznie! Mam nadzieje że ktoś tu jeszcze zajrzy :)
 
Hej dziewczynki! Co tam u Was słychać? Jak tam Wasze grudniowe Skarby? Tak sobie o Was myślę czasami :) macie jakieś wieści o "naszym" Maciusiu? Pozdrawiam Was serdecznie! Mam nadzieje że ktoś tu jeszcze zajrzy :)
Hej hej
U Maciusia dobrze. Rośnie chłopak. Mama @madzia.ch.1995 więcej może powiedzieć.

Nasze szkraby też rosną i niektóre już próbują nowego jedzonka. Niektóre mają już ząbki. :)
A co u was?

[emoji813] Lili 18.12.2016r ♡♡ Zuza 08.07.2014 ♡♡ Aru 28.09.2011 [emoji813]
 
U nas dobrze... Na razie tylko cycamy i powolutku przygotowujemy się do skosztowania nowych smakołyków. Ząbków jeszcze nie mamy tylko ślinotok i rączki non stop w buzi. Czeszemy już kucyki i nawet jeden warkoczyk się udał :D pozdrawiamy z Marysią wszystkie grudniowe dzieciaczki :*
 
reklama
Do góry