reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

Wolfia w razie co polecam na prezent dla 6 latki ;-) wiem że są innych firm do robienia ozdób ale ich mało ale tego tu tyle że na rok starczy moze jej dokupię coś do robienia innych wzorków te tacki bo są różne kształty

w ikea 20zł kosztowały a 6zł tacki :tak: Emilka dziś 4h układała 1 wzór:-D babcia jej zrobiła żelazkiem zostawia jedno puste miejsce na wstążkę i robi wisiorki i bransoletki :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosiu nie wiem czy tylko dla sześciolatki, bo wcale bym się nie zdziwiła jakby mojemu sześciolatkowi się to spodobało, bo on lubi takie rzeczy;-) Tylko pytanie, czy te wzorki na tackach, to tylko takie typowo dziewczęce czy różne:confused: Muszę się rozejrzeć za tym w IKEI przy najbliższej okazji:tak:

Edit:

A ok, już wiem, to jest taki zestaw 4 tacek. I one są wielokrotnego użytku?
PYSSLA Bead shape, set of 4 - IKEA
 
Ostatnia edycja:
Gosia ale switna sprawa z tymi koralikami.....ja tez to pierwszy raz widze:sorry2:
przydaloby sie cos takiego JUlka pewnie tez z checia podłubie przy tym.
 
Do góry