reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbać o zęby malucha?

Stary wątek, ale odwiedziłam stare kąty i nie podoba mi się Twoja wypowiedź Fanta20062 w stosunku do mnie... Nie zająknęłam się nawet na temat mojego dziecka, co potrafi i nie było słowa w moim poście na temat pielęgnacji jego zębów. Było napisane bardzo ogólnie jak należy postępować, nie musisz droga forumowiczko być bezczelna i arogancka. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Jest wyraźnie napisane że wodę podawać w nocy zamiast słodkich soków itp. Tempa jesteś jeśli uznałaś ze moje dziecko nie je pasty i płucze usta. przeczytaj sobie jeszcze raz jak masz wątpliwości kto jest głąbem w tej dyskusji...
 
reklama
ja wprowadziłam szczotkowanie z pastą (oczywiście specjalną dla dzieci) tuż przed 1 urodzinami. Na początku córka się buntowała, ale to przeszo… czasem wieczorami nie chce, ale to chyba dlatego że wieczorem zawsze jest ‘marudna’. Jakoś dajemy radę, czasem nawet sama pamięta i chce czyścić J Obecnie kupuję taką pastę dla dzieci Biorepair junior na stronie superusmiech.pl Tam też kupuję szczoteczki z curenu, a dawniej dobre gryzaczki. Polecam :p
 
Do góry