reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny właśnie na papierze miałam śluz z domieszką różowej krwi boję się okres powinnam dostać właśnie dziś bądź jutro
 
reklama
A Skarżysko może być? ;)

Ale tak serio, to ciąża jest taka sama bez względu na metodę zapłodnienia. więc chyba lepiej po prostu dobrego lekarza wybrać.
Właśnie nie do końca, chciałabym lekarza który jest dostępny i dmucha na zimne, to normalne w sytuacji gdy po kilku latach starań wreszcie się udaje, człowiek tyle przeszedł, tyle kasy włożył że teraz chciałabym mieć fachową opiekę, w tym rzecz że zanim poszłam do kliniki miałam lekarzy ,ale żaden z nich nie podchodzi do sprawy jak należy, urywa kontakt itp. A ciąża po invitro jest ciążą większego ryzyka

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie nie do końca, chciałabym lekarza który jest dostępny i dmucha na zimne, to normalne w sytuacji gdy po kilku latach starań wreszcie się udaje, człowiek tyle przeszedł, tyle kasy włożył że teraz chciałabym mieć fachową opiekę, w tym rzecz że zanim poszłam do kliniki miałam lekarzy ,ale żaden z nich nie podchodzi do sprawy jak należy, urywa kontakt itp. A ciąża po invitro jest ciążą większego ryzyka

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Wysłałam Ci priv :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie nie do końca, chciałabym lekarza który jest dostępny i dmucha na zimne, to normalne w sytuacji gdy po kilku latach starań wreszcie się udaje, człowiek tyle przeszedł, tyle kasy włożył że teraz chciałabym mieć fachową opiekę, w tym rzecz że zanim poszłam do kliniki miałam lekarzy ,ale żaden z nich nie podchodzi do sprawy jak należy, urywa kontakt itp. A ciąża po invitro jest ciążą większego ryzyka

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Zaznacze ze nigdy nie bylam w ciazy. Ale wydaje mi sie ze opisalas po prostu dobrego ginekologa, dbajacego o kobiete w ciazy. Moze wybierz sie takiego, ktory zajmuje sie ciazami podwyzszonego ryzyka. A sa wieksze ryzyka niz sam fakt ze ciaza jest po ivf.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak u Ciebie? Ile zarodkow?Był transfer? Tez sie nic nie piszesz [emoji17]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio- aniołek 6tc
Piszę :) tam gdzie mnie widziałaś;)
Tak jestem po transferze przywiozłem do domu Honorate i Marcela i czekam czy im się spodoba kazałem im zostać;)
 
Ale dziwne ze podali Ci 14 dni od punkcji... co punkcja ma do tego...? To zalezne chyba od jakosci zarodka a nie punkcji...
Dziewczyny nie sledze was,ale mysle ze o testach rozmawiacie(jak nie to prostujecie;))
Punkcja nie ma nic do tego ,wiekszosc klinik kaze robic test 14 dni od zaplodnienia(a to dzien punkcji) 10( plus 4 od punkcji=14 dni od zaplodnienia) dni po transferze,wnioskuje z tego ze mialas podane 3 dniowe zarodki.Powodzenia:):):)
 
Dziewczyny nie sledze was,ale mysle ze o testach rozmawiacie(jak nie to prostujecie;))
Punkcja nie ma nic do tego ,wiekszosc klinik kaze robic test 14 dni od zaplodnienia(a to dzien punkcji) 10( plus 4 od punkcji=14 dni od zaplodnienia) dni po transferze,wnioskuje z tego ze mialas podane 3 dniowe zarodki.Powodzenia:):):)
Tak o testach ale miałyśmy podane 5 dniowe blastki
 
reklama
Do góry