reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Marthi ważne jest aby znaleźć lekarza któremu zaufasz i nie musi to być gin z najwyższego szczebla. Tez miałam taką lekarke co po niej wszystko spływało a na każde moje pytanie o badania czy wyniki niby bylo ok na zasadzie po choler@ pytam?! Poszlam do P i ujął mnie swoim podejściem do pacjentek, wysłuchał choć powiedział dosadnie co sądzi.
My po tylu przejściach potrzebujemy kogoś kto się nami "przejmie" i będzie chociaż starał okazywać zrozumienie tej trudnej sytuacji.
Życzę Ci takiej właśnie osoby. Czasem młodzi lekarze którzy się dopiero uczą są bardzo dociekliwi i "jeszcze" wczuwaja się w rolę lekarza. Taki był mój gin na NFZ. Pewnie wiedzę miał mniejsza ale zawsze był podpora (chyba nawet młodszy niż ja) :D
 
reklama
Witam was kochane

@dżoł cieszę się razem z Tobą ze będziesz miała histero oby oby wiem jak to jest ciężko czekać na coś i okazuje się ze dupa... za przeproszeniem

@Marthi współczuję lekarza wiesz ja chyba bym ja zlała chyba ze coś konkretnego konkreu Ci napisze w mailu co do leczenia np żelazny zestaw bo czuje ze fraxi Ci nie da bo niby nie masz trombofili a mrhfr masz? bo to jest wskazanie do fraxi tak mówi moja dr. Jeszcze ci tego brakowało ze będziesz się lekarzem przejmować jak byś miała mało problemów

@burczuś jak tescik?

@motylek1234 to bulgotanie to ruchy jak dziewczyny slusznie pisały. Czuję się w miare jest mi niedobrze rano i wieczorem także super:) ;)

@kas jakbu Ciebie?

@Czajak @madga1208 co u was

@fondie urodzilaś

Ps miałam dziś te sny haha jak na jawie

@nafoczka @marzycielka @Liluli @bea25ta i wszystkie niecwymienione serdecznie pozdrawiam
 
Witam was kochane

@dżoł cieszę się razem z Tobą ze będziesz miała histero oby oby wiem jak to jest ciężko czekać na coś i okazuje się ze dupa... za przeproszeniem

@Marthi współczuję lekarza wiesz ja chyba bym ja zlała chyba ze coś konkretnego konkreu Ci napisze w mailu co do leczenia np żelazny zestaw bo czuje ze fraxi Ci nie da bo niby nie masz trombofili a mrhfr masz? bo to jest wskazanie do fraxi tak mówi moja dr. Jeszcze ci tego brakowało ze będziesz się lekarzem przejmować jak byś miała mało problemów

@burczuś jak tescik?

@motylek1234 to bulgotanie to ruchy jak dziewczyny slusznie pisały. Czuję się w miare jest mi niedobrze rano i wieczorem także super:) ;)

@kas jakbu Ciebie?

@Czajak @madga1208 co u was

@fondie urodzilaś

Ps miałam dziś te sny haha jak na jawie

@nafoczka @marzycielka @Liluli @bea25ta i wszystkie niecwymienione serdecznie pozdrawiam
Ja też miałam te sny [emoji23] [emoji23] [emoji23] dzisiaj chyba jakaś aura w nocy sprzyjająca była [emoji12]
 
Ja też miałam te sny [emoji23] [emoji23] [emoji23] dzisiaj chyba jakaś aura w nocy sprzyjająca była [emoji12]
@fondie juz tak blisko bardzo mocno trzymam kciuki. Z heparyna nie pomogę

@magda1208 kochana wspieram abyś szybko wyszła z tego podłego stanu

@agatush dobre moze jakaś pełnia była haha
Snów to ja wam zazdroszczę :D teraz bym posnila a wtedy kiedy mogłam to się ich bałam w sensie skurczy :)

nie w poniedzialek mam cc. dziewcyzny ktore rodizly heparyna 12h przed cc odstwiona i wlaczona w dzien cc ?
Fondie ja miałam odstawione dzień wcześniej a po SN nie miałam spowrotem.
 
Ja przez dwie noce po rząd też miałam TE sny!!! Masakra:p

@Porzeczka1234, u mnie bez zmian, mdlosci już trwają cale dnie. Mąż jak dzis wrocil to mówił, ze bylam zielona na twarzy. Ale tak jak ty cieszę się tym stanem. Kiedy pierwsze usg?@Marthi, nafoczka ma rację. Ja do mojej lekarki dosc szybko trafiłam, ale ujęła mnie tym, że mówiła "bez sensu probowac bez lekow, bo kolejna strata to trauma dla pani. Musimy zbadać to i to i leczyć się tak i tak...". I od początku mialam wrazenie, że ona jakby bierze to na siebie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie w poniedzialek mam cc. dziewcyzny ktore rodizly heparyna 12h przed cc odstwiona i wlaczona w dzien cc ?
Przyjeli mnie na oddzial dzien przed cc. dali mi clexane o polnocy. Ciecie bylo o godz 13 ale to dlatego ze bylo opoźnienie bo mieli pilne przypadki. Po cieciu znow clexane o polnocy. I tak do 6ciu tyg po porodzie.
Bede trzymac kciuki w poniedziałek
 
Do góry